Florida Joker rezygnuje z prób pozwania Rockstar za podobieństwo do GTA 6 i zamiast tego chce roli głosowej

Zaskakującym obrotem wydarzeń Lawrence Sullivan, znany również jako Florida Joker, zrezygnował z prób pozywania Rockstar Games za wykorzystanie jego podobizny w GTA VI.

Jednak choć zwiastun wywołał spore zamieszanie, nie wszyscy byli rozbawieni, ponieważ Lawrence „Florida Joker” Sullivan natychmiast zaczął grozić Rockstar Games sprawą sądową, jeśli nie zapłacą mu miliony za wykorzystanie jego podobizny w grze. GTA VI podobno będzie czerpał inspirację z kilku autentycznych wydarzeń i memów z Florydy, z których jedno to zdjęcie Sullivana, które szybko zyskało mu sławę w Internecie za to, że wygląda jak superzłoczyńca DC, Joker.

Sullivan nieustannie groził, że pozwie Rockstar, jeśli nie otrzyma zapłaty, a żądana kwota rosła z biegiem czasu. Groził nawet, że wyłamie się z więzienia GTA VI haker odpowiedzialny za kilka przecieków przed publikacją zwiastuna gry.

Od tego czasu się uspokoił i teraz prosi o rolę głosową w grze. Zwracając się bezpośrednio do swoich zwolenników i Rockstar, powiedział: „Zróbmy to, co słuszne… pozwól, że oddam głos tej postaci… daj spokój, stary… to dzięki mnie gra jest teraz tak popularna”.

Jak zawsze jego próby zwrócenia uwagi Rockstara donikąd go nie doprowadziły, niezależnie od liczby pustych zagrożeń i gałęzi drzew, przez które przechodzi.

W momencie pisania tego tekstu nie podano dokładnej daty premiery gry, ale mamy nadzieję, że zostanie ona podana w następnym zwiastunie gry.