Far Cry spotyka Valheima w epickiej, darmowej, 40-godzinnej wersji demonstracyjnej gry o przetrwaniu

Jeśli lubisz gry survivalowe, na pewno zechcesz sprawdzić tę nową, niesamowitą, 40-godzinną wersję demonstracyjną, idealną dla fanów Far Cry.

To jest nazwane Maska Duszyi jest to wspaniała i ogromna gra z otwartym światem, która jak żadna inna przetestuje Twoje umiejętności przetrwania. Wybiera elementy znalezione w grach i seriach takich jak Far Cry, Valheima, Las i wiele więcej, a wszystko to zapewniając graczom wyjątkowe wrażenia przypominające RPG.

Wszystko zacznie się tak, jak zwykle w tych grach o przetrwaniu. Rozpoczniesz swoją przygodę nie mając nic jako źródła zaopatrzenia i poznasz podstawy rzemiosła. W miarę postępów będziesz budować coraz więcej narzędzi i sprzętu, które pomogą Ci przetrwać.

Będziesz budować bazy i zakładać małe społeczności, rekrutując członków plemienia, którzy będą walczyć dla ciebie i przeczesywać ziemię w poszukiwaniu bardziej przydatnych materiałów. Walka najwyraźniej będzie również stanowić ogromną część gry, ponieważ najwyraźniej będzie dostępnych osiem różnych stylów broni i 58 umiejętności bojowych, co dodaje sporo różnorodności podczas biegania i zabijania stworzeń.

Jeśli chcesz sam sprawdzić grę, możesz to zrobić za pośrednictwem bezpłatnej wersji demonstracyjnej. To nie jest przesada, ponieważ pełne demo jest dłuższe niż w przypadku niektórych gier AAA. Jak zgłoszone autorstwa PCGamesN, wersja demonstracyjna będzie obejmować około 30 poziomów w grze, podczas których będziesz eksplorować, budować i poznawać wszystko Maska Duszy ma do zaoferowania.

Demo jest częścią The Maska Duszy Steam Next Fest, który oczywiście można znaleźć na Steamie. Pełna wersja gry ma zostać wydana jeszcze w tym roku, choć w chwili pisania tego tekstu twórcy nie podali dokładnej daty.

Jeśli chcesz dać Maska Duszy nie wahaj się i pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną, a jeśli podoba Ci się to, w co grasz, pamiętaj, aby dodać ją do swojej listy życzeń na platformie Steam, aby uzyskać aktualizacje w dniu premiery.