Far Cry Primal spotyka się z Assassin’s Creed w nowej, epickiej grze o przetrwaniu, w którą możesz grać teraz za darmo

Fani Far Cry Primal i Assassin’s Creed powinni sprawdzić nadchodzącą grę survivalową w piaskownicy, którą można teraz wypróbować za darmo.

Maska Duszy to nadchodzący tytuł typu sandbox, „w którym priorytetem jest autentyczne doświadczenie przetrwania” od twórców CampFire Studio. Gracze obudzą się i uciekną po śmiercionośnym rytuale ofiarnym, a podczas swojej podróży natkną się na starożytną mistyczną maskę. Ozdobiwszy tę maskę, odblokują potężną wiedzę, która zmieni świat, który kiedyś znali.

Teraz, w obliczu ocalałej natury, ich zadaniem jest zjednoczenie wyznawców, zbudowanie własnego plemienia oraz zbadanie i rozwikłanie tajemnic otaczających starożytną maskę. Z elementami eksploracji przypominającymi Far Cry i walcz podobnie jak w Assassin’s CreedMaska Duszy ma coś na wszystko.

Premiera spodziewana jest jeszcze w tym roku, Maska Duszy gracze mogą eksplorować „prymitywną krainę przesiąkniętą tajemniczymi wierzeniami”, zaczynając od dołu. Świat należy do Ciebie i możesz z niego korzystać według własnego uznania, ale warto pamiętać, że tylko najsilniejsi przeżyją, a Ty będziesz dzielić swoją przestrzeń z wieloma stworzeniami, z których niektóre będą ofiarami, a inne drapieżnikami.

Skąd pochodzą pozostałości tych zniszczonych cywilizacji?” pyta oficjalne streszczenie. „Kto stworzył te wspaniałe i imponujące ruiny? Dlaczego strażnicy kolosalnych bestii posiadają tak przerażającą moc? Jakie sekrety kryją się za możliwościami Twojej maski? Świat czeka na Twoje eksploracje i odkrycia, gdy zagłębisz się w jego głębiny.”

Jeśli nie walczysz o przetrwanie, możesz rekrutować inteligentnych członków plemienia, zarządzać rolnictwem i innymi produkcjami, opanować 58 stylów walki i osiem różnych stylów broni dostępnych w grze, a nawet walczyć łeb w łeb Maska Duszy Tryb PvP.

Jeśli nie możesz się doczekać, aż utkniesz, a Maska Duszy Demo jest już dostępne do pobrania za darmo na Steamie, więc nie przegap tej nadchodzącej gry MMORPG.