Fani zgadzają się, że Trzecia Era to bardzo niedoceniana gra RPG

Fani Władcy Pierścieni chwalą turową grę RPG, o której mogłeś nie wiedzieć, a tak się nazywa Władca Pierścieni: Trzecia Era.

Biorąc to pod uwagę, niektóre gry z Władcy Pierścieni mogą być niesamowicie zabawne, choć być może o takich nie słyszałeś Władca Pierścieni: Trzecia Era. Była to turowa gra RPG wydana w 2004 roku na oryginalną konsolę Xbox, PlayStation 2 i Nintendo GameCube.

To jest powitał jako „niesamowite” w niedawnym poście na Reddicie, podkreślając „solidny system walki, historii i umiejętności”. Ci, którzy grali, podzielili się swoimi przemyśleniami na temat gry w komentarzach, a wielu z nich miło wspomina czas spędzony z grą RPG. Niektórzy nawet wyrazili zainteresowanie remakiem, remasterem lub jakąś kontynuacją, gdyby EA było zainteresowane.

„Podobało mi się, że ta gra posiada również «Tryb Zła» (nie pamiętam jego nazwy), w którym możesz rozegrać niektóre bitwy w grze jako źli goście” – czytamy w jednym z komentarzy.

„I było lepiej, niż miało być. Miłe wspomnienia. Kupiłbym remaster” – powiedział jeden z fanów, a inny dodał: „I było dobrze! Mam świetne wspomnienia z tej gry. Również regrywalność była świetna”.

Kiedy myślisz o turowej grze RPG, jest to najlepszy gatunek dla gry Władca Pierścieni. Biorąc pod uwagę nowe filmy na horyzoncie i niekończącą się popularność serii w ogóle, być może w końcu otrzymamy kolejną grę wideo AAA, która będzie wiernie oddawała książki i filmy.