Fani zgadzają się, że Last Stand Of The Commonwealth to jeden z najlepszych Falloutów od lat

Więcej Fallout 4 Nigdy nie może być źle, zwłaszcza jeśli pochodzi od samych fanów. Podstawowa gra zapewniła mnóstwo godzin z ogromnym światem pełnym zadań, ale ponieważ w najbliższym czasie nie otrzymamy żadnego oficjalnego Fallouta, kierujemy wzrok w stronę społeczności modderskiej, która wykonuje świetną robotę.

Fallout 4: Ostatni bastion Wspólnoty Narodów to monumentalny mod, który zapewni graczom nowy ciąg zadań wraz ze scenami przerywnikowymi z podkładem głosowym, a ty możesz Obejrzyj trailer już teraz.

Fallout 4 fani uwielbiają zwiastun i, co zrozumiałe, są podekscytowani możliwością utknięcia w nim. Mod wielkości DLC to najnowsza część długiej serii – Sim Settlements – która w dalszym ciągu opowiada długą historię. Fani na Reddicie omawiamy ten mod od czasu jego premiery kilka miesięcy temu i interesują nas„Podoba mi się to, że cały konflikt między graczem a jego sojusznikami przeciwko Kanonierom zaczął się od wybrania błędnego numeru i niezręcznej rozmowy telefonicznej”. Właśnie takie szaleństwa powinny napędzać każdą grę.

Mod znacznie usprawnia budowanie osad, coś, co wprowadziła i rozwinęła Bethesda Pole Gwiazd. Osobiście bardzo tęsknię za serią Fallout i być może będę musiał wrócić do tej serii modów, z pewnością dałby mi to powód do podpalenia świata.

Wspaniale jest widzieć, że pojawiają się nowe treści Fallout 4, wydaje się, że minęły wieki, odkąd gra po raz pierwszy upadła. Wędrówka przez pustkowia zawsze sprawia przyjemność i minie kilka lat, zanim znów będziemy mogli to zrobić Fallout 5. W międzyczasie, jeśli mody nie zrobią tego za Ciebie, adaptacja serii na Amazon pojawi się już wkrótce i powinna sprawić, że nie będziesz się nudzić.