Fani zgadzają się, że Hogwarts Legacy 2 ma już idealnego bohatera

Dziedzictwo Hogwartu gracze uważają, że następna gra powinna pozwolić ci przenieść poprzednią postać, zamiast zaczynać zupełnie nową.

W tym momencie Dziedzictwo Hogwartu 2 jest w zasadzie gwarantowane, a Warner Bros Games zapowiadało kontynuację na początku tego roku. Mając to na uwadze, gracze mają nadzieję, że część postępów poczynionych w pierwszej grze będzie można przenieść do następnej.

Reddit post powiedział to samo, mówiąc, że należy dodać funkcję, która pozwoli nam „importować nasze postacie” w podobny sposób GTA Online pozwalając Ci przenieść swoją postać z wersji gry ostatniej generacji na nową generację.

Miałoby to duży sens Dziedzictwo Hogwartu zbyt. Akcja Harry’ego Pottera toczy się przez kilka lat, a każdy z nich to inny rok nauki w Hogwarcie. W Dziedzictwo Hogwartu Twoja postać przenosi się do szkoły później niż pozostali czarodzieje w klasie 5, a ostatnim rokiem jest klasa 7. Warner Bros może wypuścić dwie dodatkowe gry na pozostałe lata nauki.

Gracze zgodzili się z tym, a jeden z nich powiedział: „Trylogia byłaby niesamowita. Mam też nadzieję, że w przyszłych grach przedstawimy głównemu bohaterowi więcej historii.”

Inny gracz powiedział: „Byłoby naprawdę fajnie, gdybyśmy mogli dalej budować na postaciach, które stworzyliśmy. Wyobraź sobie, że po 2-3 grach twoja postać zostanie profesorem, to byłoby zabawne.

W końcu jeden z graczy zasugerował, że gra mogłaby „skopiować trylogię Mass Effect” i zachować tę samą postać podczas wszystkich przygód.

Miejmy nadzieję Dziedzictwo Hogwartu 2 ma jakiś mechanizm importu. Byłoby szkoda, gdybyśmy musieli zaczynać od zera z nową postacią, zwłaszcza jeśli większość funkcji pozostała taka sama.