Fani zgadzają się, że gry OG o Harrym Potterze muszą powrócić na nowoczesne konsole

Nie możemy uwierzyć, że się z tym zgadzamy, ale my też chcielibyśmy zobaczyć klasyczne gry o Harrym Potterze. Były trudne, szalone, a przede wszystkim dawały niesamowitą zabawę. Tak wspaniałe jak Dziedzictwo Hogwartu to nic w porównaniu z tymi tytułami OG.

Każdy, kto nie grał w te gry, musi nie tylko zwrócić swoją kartę fana Harry’ego Pottera, ale także natychmiast znaleźć klipy z rozgrywki. To prawda, że ​​te gry były zmorą naszego życia, przynajmniej jeśli chodzi o lekcje latania, ale poza tym bycie częścią czarodziejskiego świata było wielką radością.

„Bez żartów, Więzień Azkabanu to jedna z moich ulubionych gier wideo wszechczasów. Grałem w to w kółko. Tęsknię za tym” – powiedział jeden z graczy, tęskniąc za złotymi latami gier wideo. Nie winimy ich – jest mnóstwo rozrywki, którą można znaleźć w starym stylu, i to nie tylko ze względu na Hagrida z PS1 (jeśli wiesz, wiesz).

„Właśnie odtworzone Komnata Tajemnic na moim PS2 po raz pierwszy od około 20 lat i świetnie się bawiłem” – ujawnił jeden z graczy, pozostawiając nas z zazdrością, że znów mogli doświadczyć tego pośpiechu. Prawdę mówiąc, moglibyśmy odkopać nasze stare konsole, ale byłoby znacznie łatwiej, gdyby bogowie konsol po prostu dali nam remastery tych tytułów OG.

Nie ulega wątpliwości, że opóźnienie Dziedzictwo Hogwartu DLC byłyby bardziej znośne, gdybyśmy mieli do których wracać. Nie oznacza to jednak, że dostęp do nich eliminuje rozczarowanie związane z koniecznością oczekiwania na DLC, do którego gracze PlayStation 5 mieli dostęp od premiery. Ale ruszamy się, bardziej gorzcy niż wcześniej, ale skazani na przeżycie euforii, kiedy już ją osiągniemy Dziedzictwo Hogwartu „Nawiedzone Hogsmeade”.

Czy sądzisz, że oryginalne gry o Harrym Potterze znów będą miały swój dzień w słońcu, czy też wszyscy mamy nadzieję na coś, co nigdy się nie wydarzy? Decydujemy się żyć nadzieją, jakkolwiek głupia by to nie była.