Fani zgadzają się, że bezpłatna gra PlayStation Plus to jedna z najlepszych gier RPG, jakie kiedykolwiek stworzono

Jaka jest najlepsza gra RPG wszechczasów? Takie pytanie, co zrozumiałe, wywoła dyskurs w społeczności graczy (jakby potrzebowała w tym pomocy), więc zawęźmy to do gier RPG na PlayStation Plus – co w takim razie wyjdzie na jaw?

Jeśli chodzi o fanów, musi to być PS Plus” Dogmat smoka. To mocny wybór, z którym jednak jesteśmy skłonni się zgodzić Morze Gwiazd dla sporej części zespołu GAMINGbible zajmuje drugie miejsce.

„Jedna z najlepszych gier akcji RPG, jakie kiedykolwiek stworzono, wraz z najlepszym systemem walki” chwalony Bezyll na Redditorze. Po tym komentarzu szybko pojawiły się kolejne posty fanów, którzy chwalili grę za dbałość o szczegóły, szczególnie jeśli chodzi o tworzenie postaci. „Na zawsze będę pokochać tę grę, ponieważ wzrost i waga faktycznie mają znaczenie przy projektowaniu postaci” – powiedzieli, po czym dodali: „Mam nadzieję, że w sequelu kreacja postaci będzie podobna”.

Kontynuacja ma wiele do zaoferowania, to na pewno. Nie żebyśmy uważali, że powinniśmy się martwić, zwłaszcza biorąc pod uwagę rozgrywkę podczas stanu gry PlayStation. Kiedy w 2023 roku dowiedzieliśmy się, że nie musimy długo czekać na premierę, byliśmy podekscytowani, ale emocje wzmogły się, gdy zobaczyliśmy, co gra przygotowała dla swoich fanów.

Oczywiście prześcignięcie oryginału będzie wymagało wiele pracy, zwłaszcza gdy fani wciąż zakochują się w głębi narracji i fabuły. Są też nowicjusze, dopiero co odkrywamy Dogmat smoka ma do zaoferowania, czego pozazdroszczymy. Ach, przeżyć to po raz pierwszy jeszcze raz – co za pośpiech!

Jeśli chcesz poczuć ten pośpiech, w PS Plus znajdziesz tę słynną grę RPG i wiele innych w zwykłej cenie miesięcznego abonamentu. Wiemy, że nie każdemu podoba się wartość tej usługi, ale dla tych, którzy jej szukają, zawsze można znaleźć ukryte perełki.