Fani Władcy Pierścieni zszokowani remasterem Shadow Of Mordor nowej generacji

Seria Władca Pierścieni to nie tylko jedna z najwspanialszych serii powieści wszech czasów, ale także odpowiedzialna za dostarczanie najlepszych form rozrywki w świecie filmów, animacji, gier wideo i nie tylko.

Jeszcze jedną grą wideo inspirowaną Władcą Pierścieni, którą można zaliczyć do najlepszych, jest Śródziemie: Cień Mordoru wydany w 2014 roku, który zarobione przyzwoity wynik 87 w zbiorczej witrynie Metacritic.

„Walcz w Mordorze i odkryj prawdę o duchu, który cię zmusza, odkryj pochodzenie Pierścieni Mocy, zbuduj swoją legendę i ostatecznie zmierz się ze złem Saurona w tej nowej kronice Śródziemia” – czytamy w streszczeniu gry .

Cień Mordoru otrzymał kontynuację w 2017 roku z Cień wojny który w momencie premiery był kontrowersyjnie wypełniony mikrotransakcjami. Tak czy inaczej, była to nadal przyzwoita gra, choć być może nie tak dobrze przyjęta jak jej poprzedniczka. Niestety, nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie ta seria miała otrzymać trzeci tytuł od wydawcy Warner Bros. Games.Na szczęście jednak, jeśli grasz na komputerze PC, możesz przynajmniej skorzystać z tego wspaniałego, stworzonego przez fanów remastera nowej generacji dla Śródziemie: Cień Mordoru. Rozgrywka zawierająca wspomniany remaster została przesłana na kanał Digital Dreams w serwisie YouTube i można śmiało powiedzieć, że jest to remaster naszych marzeń, w pełni wykorzystujący sprzęt PC z niesamowitym śledzeniem promieni, reshade i we wspaniałej rozdzielczości 8K i 60 klatkach na sekundę. Nic dziwnego, że sekcja komentarzy pod filmem przesłanym do YouTube była pełna pochwał.

Niestety dla graczy konsolowych, ten remaster jest możliwy tylko na PC, a aby z niego skorzystać, potrzebny byłby także sprzęt do gier bestii. Śródziemie: Cień Mordoru jest już dostępny na PC, PlayStation i Xbox.