Fani Wiedźmina 3 przerażeni seksualną lalką Triss naturalnej wielkości

Nie jestem osobą, która ocenia napalonego gracza, ale jedna witryna przekroczyła wszelkie oczekiwania, tworząc lalki erotyczne naturalnej wielkości oparte na niektórych z naszych ulubionych postaci z gier wideo.

Witryna dla dorosłych Game Lady Dolls została niedawno poddana analizie ze względu na jej anatomicznie poprawne lalki erotyczne naturalnej wielkości, których cena detaliczna wynosi około 3000 dolarów. A dokładniej, zanurzenie się w nim Wiedźmin 3 uniwersum z modelem inspirowanym czarodziejką Triss Merigold.

Nie minęło dużo czasu, zanim lalka seksu zaczęła krążyć Wiedźmin 3 subreddity z fanami rozdartymi pomiędzy obrzydzeniem a lekką ciekawością. „No wiesz, oprócz części z lalkami seksualnymi. Wyglądają, jakby były ładnymi postaciami naturalnej wielkości lub hm… posągami, które można eksponować tak, jak ludzie robią to ze zbrojami z Gwiezdnych Wojen i tym podobnymi” – czytamy w jednym z komentarzy.

Jak już wspomniałem, nie podlegam żadnej ocenie. Jednakże Game Lady Dolls nie wydaje się być najbardziej przestrzegającą prawa i moralnie poprawną witryną internetową, ponieważ wiele z ich lalek erotycznych jest wzorowanych na nieletnich postaciach z anime, takich jak 14-letnia Rei Ayanami z Neon Genesis Evangelion. Dodatkowo klienci mogą zakupić także lalki inspirowane Death Stranding Mama, która oczywiście jest bardzo podobna do aktorki Margaret Qualley. Jest to problem, ponieważ wątpimy, czy sama Qualley została poproszona o pozwolenie.

Zdjęcie w pełni ubranej lalki erotycznej Triss znów zaczęło krążyć po sieci, a ponieważ modele są w pełni konfigurowalne, możemy sobie tylko wyobrażać, jak bardzo będą realistyczne. „Uważam, że nie należy osądzać ludzi po tym, co robią za zamkniętymi drzwiami (o ile nie krzywdzi to nikogo innego)” – napisała kolejna widza. „Jednakże… trudno mi sobie wyobrazić, jak ktoś może cieszyć się czymś takim”.

Dzięki witrynie zawierającej różnorodne lalki erotyczne (aczkolwiek wszystkie żeńskie), z pewnością natkniesz się na niektóre ze swoich ulubionych, jeśli masz ochotę je obejrzeć. Niemiecki sklep cyfrowy działa od 2022 roku i pomimo oferowania wysyłki na cały świat, nie będzie wysyłać do „krajów, w których obowiązują surowe przepisy dotyczące naszych produktów”.