Fani twierdzą, że „Kill The Justice League” przedstawia najlepsze modele postaci, jakie kiedykolwiek pamiętaliśmy

Ogromne prośby o zwrot pieniędzy, wyłączanie serwerów w ciągu pierwszej godziny i skandaliczne śmierć postaci – tak wiele wydarzyło się w ciągu pierwszych dni Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwościuruchomienie. Jednak nie wszystko jest tak smutne i mroczne, jak się wydaje.

Grałem Marvel’s Spider-Man 2 I Wrota Baldura 3, wiemy, że jest to odważne stwierdzenie, gdy masz tytuły, które olśniewają graczy swoją grafiką. Jednakże, Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości łatwo wydmuchuje je z wody.

Każdy por i każda linia są krystalicznie czyste, a zapaleni gracze z łatwością dostrzegą znajomych aktorów z innych tytułów, takich jak aktorka Cere Junda Debra Wilson.

Chociaż jest rozpoznawalna Gwiezdne Wojny Jedz: Ocalały, nikt nie może zaprzeczyć, że jej model postaci jest jeszcze lepszy w nikczemnej przygodzie Rocksteady Games. „Jej model został znacznie ulepszony w porównaniu z grami Jedi. Wygląda bardzo realistycznie” – powiedział jeden z fanów podczas dyskusji na Twitterze.

Niektórzy gracze uważają, że to styl estetyczny sprawia, że ​​modele są tak przekonujące. „Myślę, że jest to stylizowany realizm, który sprawdza się naprawdę dobrze” – wyjaśnili. „Wierzę, że brak prób pójścia w stronę PEŁNEGO realizmu jest powodem, dla którego wygląda to tak dobrze, podobnie jak to, co produkuje Naughty Dog, czyli stylizowany rodzaj realizmu, który omija Dolinę Niesamowitości. Wiemy, że to nierealne, ale wygląda świetnie”.

Mimo że ława przysięgłych wciąż nie jest pewna, czy Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości czy jest to gra genialna, czy nie, „bycie złym nigdy nie było tak przyjemne” lub nie wyglądało tak dobrze. Nie zapomnij tylko pamiętać o unikaniu tych ataków, wpatrując się w postacie.

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości jest dostępna na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i X.