Fani twierdzą, że InFamous spóźnia się z ponownym uruchomieniem lub remakiem

Stało się to podstawową częścią branży gier, dla fanów tęskniących za remasterem lub ponownym uruchomieniem starego, znanego tytułu. Prawie co tydzień pojawia się informacja o innej grze lub serii, szczególnie wraz z pojawieniem się obecnej generacji konsol, ponieważ fani chcą zobaczyć, jak te ulubione gry przeszły wspaniałą metamorfozę.

Najnowszą serią, która przyciąga fanów, jest Niesławny, ekskluzywna gra na PlayStation, w której bohater posiadał nadludzkie moce. Pierwotnie seria składała się z trzech gier głównych i dwóch spin-offów, z których wszystkie zostały dobrze przyjęte przez graczy.

Teraz, na Reddiciefani chcą, aby seria doczekała się remake’u lub restartu. Niesławnypierwotnie opracowany przez Sucker Punch, potrzebuje remake’u „z nowoczesną mechaniką Spider-Mana” mówi jeden z redditorów. Chwila inny powiedział„Wybrałbym port obsługujący więcej niż pięć klatek na sekundę”.

Niektóre fani dużo pytają: „Chcę kontynuacji serii i remasteru trylogii”. To może wykraczać poza możliwości Sony i Sucker Punch, ale możemy marzyć. Naprawdę większość ludzi byłaby szczęśliwa, gdyby tylko zobaczyła nową grę, a jest to adres IP, na którym Sony siedziało przez jakiś czas bez ruchu. To jest sentyment z jeden użytkownik, który powiedział„Szczerze mówiąc, Sony musi przywrócić wiele starych adresów IP. Wygląda na to, że tworzą nowy adres IP w każdej generacji (co jest dobre), a następnie porzucają mnóstwo adresów IP ostatniej generacji (co imo jest złe). Tęsknię za wieloma tytułami IP generacji PS3, takimi jak InFamous, Resistance (moje ulubione IP Sony) i Killzone.

Nie mylą się. Ostatnio Sony próbowało skupić się na nowszych franczyzach, które odniosły sukces, jednocześnie pozwalając innym marnieć. Odświeżona oferta inspirowana erą PS3 z pewnością sprzedawałaby się jak świeże bułeczki i mogłaby przynieść korzyści całemu ekosystemowi PlayStation 5.