Fani twierdzą, że Elliot Page powinien zastąpić Ezrę Millera w roli Flasha

Suice Squad: Zabij Ligę Sprawiedliwości mógł zabić Flasha, ale to nie znaczy, że fani nie mogą marzyć o powrocie tej postaci do DCEU.

W najnowszych kinowych adaptacjach DC Flasha gra Ezra Miller. Jednak ze względu na dużą reakcję fanów i ponowne uruchomienie przez Jamesa Gunna kinowego uniwersum DC, jakie znamy, Miller nie powróci.

Szczerze mówiąc, jest mało prawdopodobne, że wielu będzie opłakiwać tę decyzję; aktorowi postawiono nie tylko liczne zarzuty dotyczące znęcania się i uwodzenia, ale wielu fanów po prostu uważało, że nie nadaje się do tej roli.

Być może poszukiwanie nowego Flasha wynika z tego, że się tego nauczyliśmy Dom Smoka gwiazda Milly Alcock zagra Supergirl – fani są zachwyceni tą decyzją i dlatego decydują się przyjrzeć również innym potencjalnym wyborom obsady.

Jak to często bywa, miłośnicy komiksów bardzo powiedzieć w tej sprawie, że nie wszystko jest miłe. Niemniej jednak większość fanów uważa, że ​​Elliot Page byłby fantastycznym wyborem na potrzeby kolejnego Flasha.

Pomimo tego, że Page jest znacznie niższy od oryginalnej postaci (jak gdyby to faktycznie miało znaczenie), Page ma tak doskonałe umiejętności aktorskie, że fani są pewni, że doskonale poradziłby sobie z tą rolą dla Warner Bros. „Elliot byłby świetnym następcą Ezry” – odpowiedział jeden fan po zobaczeniu sugerowanej wymiany obsady.

Inny zgodził się, że była to „całkiem świetna propozycja castingu”. Jednakże, jak zauważył inny fan, pomimo wyjątkowych referencji Page’a, niektórzy fani mogliby twierdzić, że DC „sygnalizuje cnotę”, obsadzając go. Biorąc pod uwagę, jak okropne są niektóre reakcje na tę sugestię dotyczącą castingu, jesteśmy skłonni się z tym zgodzić.

Biorąc to pod uwagę, nie jesteśmy osobami, które pozwalają pianie z ust niepotrzebnie wściekłym fanom wybrać świetny wybór obsady, dlatego też mamy nadzieję, że Page pewnego dnia przejmie rolę Flasha.