Fani The Elder Scrolls mogą już teraz pobrać nową, bezpłatną grę

Zupełnie nowa gra Elder Scrolls jest już dostępna dla kilku wybranych graczy i nie możesz jej przegapić, jeśli możesz w nią zagrać.

Z drugiej strony jest nowa gra Elder Scrolls od Bethesdy, w którą możesz grać już teraz, w zależności od tego, gdzie mieszkasz. To jest nazwane The Elder Scrolls: Zamkigra mobilna, która daje graczom kontrolę nad własną twierdzą i jej rozwojem w czasie.

Obecnie przechodzi rundę we wczesnej fazie beta, a Bethesda prosi o opinie na temat jej jakości i możliwości jej ulepszenia w przyszłości. W ramach tych wysiłków gra została udostępniona fanom mieszkającym w Szwecji i Norwegii.

Wiadomość przyszła z oficjalnego konta Bethesdy na Twitterze, które również wspólny Discord, na którym możesz przesyłać przemyślenia i opinie na temat gry.

Nie jest jasne, kiedy nowa gra mobilna zostanie udostępniona fanom mieszkającym w USA i Wielkiej Brytanii, ale kiedy to nastąpi, z pewnością pojawi się kolejny tweet z zapowiedzią.

Niestety tak nie jest The Elder Scrolls VI, ale na razie wystarczy, a poza tym jest darmowy, więc nie możesz na to narzekać.