Fani Starfield zgadzają się, że brak eksploracji kosmosu to stracona szansa

Rozmowa między Pole Gwiazd gracze podkreślili, że wielu uznałoby brak eksploracji kosmosu za straconą szansę przez Bethesdę.

Gdy Pole Gwiazd uruchomiony, spotkał się z bardzo mieszanym przyjęciem; niektórzy zakochali się w tej nowej odsłonie science-fiction od Bethesdy, podczas gdy inni chcieli znacznie więcej. Pomimo spędzenia 60 godzin i ukończenia gry, po pierwsze, oczekiwałem od gry znacznie więcej, znajdując dziury w wielu aspektach RPG. Najważniejszym z nich jest brak właściwej eksploracji kosmosu.

Na Reddicie, jeden z graczy wyraził własne rozczarowanie, że w kosmosie nie było więcej ciekawych miejsc do odkrycia. Oczywiście gracze na subreddicie szybko wyrazili swoje opinie i zwrócili uwagę na spójność Pole Gwiazd brakuje znaku.

„W grze kosmicznej nie spędza się dużo czasu w kosmosie” powiedział jeden z użytkowników, u/nieustraszony00. Coś tam uderza w sedno. Chociaż jest mnóstwo miejsca do latania, niewiele więcej można zrobić. Do rozmowy włączył się inny użytkownik „Naprawdę powinni byli zmniejszyć liczbę systemów o połowę i utworzyć więcej punktów POI. Uważam, że to sprawdziłoby się lepiej, np. czy naprawdę potrzebujemy tak wielu systemów”.

Pole Gwiazdw porównaniu do innych gier Bethesdy wydaje się bardzo pusta w wielu momentach przygody. Brakuje mu życia potrzebnego do poczucia, że ​​jest w jakikolwiek sposób zagrożony. Bez innych osób zajmujących się swoimi sprawami poza planetą gracz czuje się zbyt odizolowany. „Naprawdę liczyłem na (więcej) bitew kosmicznych” powiedział jeden z użytkowników. Chwila kolejny Redditor napisał: „Nie mogę sobie wyobrazić, że kilku programistów tworzyłoby nowe punkty POI i dodawało kilkanaście losowych list przy każdej aktualizacji byłoby zbyt przytłaczająco trudne”. Dla wielu graczy, którzy przeszli dalej, może być trochę za późno, ale duża aktualizacja dodająca więcej zawartości z pewnością przywróci niektórych z nich.