Fani Stardew Valley, sprawdźcie darmową grę Steam, póki możecie

Dolina Gwiezdnej Rosy fani, ty potrzebować grać w ten uroczy symulator rolnictwa, póki możesz i możesz to zrobić za pośrednictwem bezpłatnej wersji demonstracyjnej przez ograniczony czas.

Z pewnością nie brakuje nam gier symulujących rolnictwo. Zajrzyj między poduszki na kanapę, a prawdopodobnie znajdziesz tam jedną zakopaną wraz z włoskami i kilkoma groszami. Biorąc to pod uwagę, nikt tak naprawdę nie zrobił tego gatunku lepiej niż Dolina Gwiezdnej Rosy, która jest często uważana za jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały. Jeśli podoba Ci się ta gra i potrzebujesz czegoś dla zabicia czasu przed wydaniem kolejnej aktualizacji, koniecznie ją sprawdź Southfield.

Najlepszy sposób, jaki mogę opisać Southfield Jest Dolina Gwiezdnej Rosy ale z uroczymi galaretowymi ludzikami. To też trochę daje Farmerzy Slime’a wibracje, jeśli kiedykolwiek grałeś w tę grę lub jej kontynuację. Możesz zbudować przytulny mały dom i hodować różnorodne kolorowe rośliny. Zaletą jest to, że możesz łączyć rośliny w celu uzyskania różnych efektów, a także stwierdza, że ​​możesz budować maszyny, które sprawią, że proces uprawy będzie przebiegał sprawnie i wydajnie.

Wygląda wspaniale, z kolorowym, otwartym światem rzekomo pełnym tajemnic, kilkoma dziwacznymi NPC-ami, od których można wykonywać zadania, i oczywiście różnorodność upraw, które możesz uprawiać i łączyć, powinna zapewnić ci rozrywkę na kilka godzin, a maszyny, które możesz zbudować na kilka godzin więcej.

Southfield można grać solo lub online ze znajomymi, aby bawić się w trybie współpracy.

Gra nie ma jeszcze daty premiery, jest jednak w fazie wczesnego dostępu i można w nią grać za darmo w wersji demonstracyjnej.

Ze wszystkich symulatorów rolnictwa, jakie widziałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy, mogę szczerze powiedzieć, że ta wygląda najbardziej atrakcyjnie, więc zdecydowanie dodaj ją do swojej listy życzeń, aby uzyskać aktualizacje pełnej wersji.