Fani Stardew Valley powinni sprawdzić ten darmowy tytuł w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

Xbox Game Pass oferuje pozornie nieskończoną gamę tytułów. Podczas przewijania może być trudno zdecydować, w co zagrać dalej, ale pozwólcie, że ułatwię to zadanie. Jeśli jesteś fanem Dolina Gwiezdnej Rosyz pewnością będziesz chciał sprawdzić zachwycający Wyspa Koralowa.

Opracowany przez Stairway Games i opublikowany przez Humble Games, Wyspa Koralowa wprowadzony na rynek w listopadzie ubiegłego roku i zebrał pozytywne recenzje. Wyspa Koralowa nie jest klasyczną symulacją farmy. W tej grze zamienisz przytulny domek i otwarte pola na wycieczkę na tropikalną wyspę. „Wyspa Koralowa to pełna życia i wyluzowana wersja symulatorów farmy” – czytamy w streszczeniu. „Bądź, kim chcesz i doświadczaj życia na czarującej wyspie we własnym tempie – żyj z ziemi, pielęgnuj zwierzęta, buduj relacje z różnorodnymi mieszkańcami miasta i spraw, aby świat wokół ciebie stał się bardziej żywym i harmonijnym miejscem”.

Na Metacritic, Wyspa Koralowa ma bardzo przyzwoity wynik 82. Screen Rant przyznał grze dziewięć punktów, pismoWyspa Koralowa sprawdza każde pole pod kątem symulatora rolnictwa i nie tylko. Po opuszczeniu wczesnego dostępu i premierze jako pełna gra, niemal bezbłędne wykonanie tak wielu ruchomych części robi wrażenie. Mając pełny plan dalszych działań w 2024 r., Wyspa Koralowa jest warta wypróbowania przez każdego, kto lubi przytulne gry symulacyjne dotyczące rolnictwa”, natomiast Noisy Pixel dodanyWyspa Koralowa może czerpać inspirację z wielu innych kapryśnych przygód symulacyjnych, ale jest zaprezentowana w tak starannie zapakowany i dopracowany sposób, że wydaje się dziwnie świeża, wywołując nostalgię w sposób, który pozostaje w mojej pamięci.

Oprócz utrzymywania farmy na wyspie będziesz musiał pielęgnować jej zwierzęcych mieszkańców, pomagać w rewitalizacji pobliskiego miasta i raf koralowych oraz nawiązywać kontakt z ponad 70 innymi wyspiarzami. Mogę zaświadczyć, że jest to relaksująca i urocza gra.

Jeśli szukasz bardziej „przytulnych” rekomendacji w ramach Xbox Game Pass, Dolina Dreamlight Disneya I Rozpakowywanie są również warte sprawdzenia.