Fani Stardew Valley powinni sprawdzić tę nową, piękną grę rolniczą

Chociaż lubię epickie gry RPG, które zdają się nigdy nie kończyć, moja miłość do przytulnych gier jest niezaprzeczalna. Horyzonty przekraczania zwierząt rozpaliło mnie moje przytulne kopnięcie, ale Dolina Gwiezdnej Rosy to miejsce, w którym odkryłam swoją nieugaszoną miłość do wszystkiego, co przytulne, rustykalne i „wyluzowane”.

To prawda, większość z tych tak zwanych przytulnych gier nie jest tak spokojna, jak się wydaje, i faktycznie utrzymuje mentalność „grind”, ale nadal nie mogę im odmówić. Zwłaszcza, gdy są tam grube kurczaki i krowy bardziej okrągłe niż księżyc w pełni – to wystarczy dla większości z nas.

Jeśli potrzebujesz więcej, aby Cię skusić, Steam Wyspa Cukrowa ma zwierząt, które możesz głaskać i opiekować się nimi, a co najważniejsze, możesz ulepszyć swój dom, tak aby stał się uosobieniem przytulnego, eleganckiego życia. Wszyscy twoi koledzy rolnicy będą zazdrośni.

Oprócz uroczej atmosfery, która już emanuje z tego tytułu, jest także oszałamiający zwiastun ujawniający, który daje poważne Usługa dostawy Kiki energia. „Wygląda bardzo uroczo” – odpowiedział jeden z fanów, który chciał zobaczyć, dokąd ta gra zabierze nas w naszą wspólną podróż po dobre życie. Inny niedoszły gracz powiedział: „To wygląda absolutnie uroczo! Bardzo się cieszę na dzień premiery!”

Czy jesteś gotowy, aby zaryzykować i rozpocząć nowe życie?

„W minionej epoce ludzie, zwierzęta i Lud Lasu żyli w doskonałej harmonii na Wyspie Cukrowej Rosy. Z nasionka pielęgnowanego przez wszystkich wyspiarzy wyrosło wspaniałe drzewo. Jednak kierowani chciwością ludzie chcieli powalić Drzewo Harmonii, zakłócając równowagę. Nagła zmiana w ich naturze zmusiła zwierzęta i Leśnych Ludzi do ucieczki, pozostawiając wyspę w ruinie. Teraz samotna istota czeka na kogoś, kto przywróci utraconą harmonię.”

Jak dobry opis sprawia, że ​​tytuł brzmi? Nie ma mowy, żeby byli miłośnicy Dolina Gwiezdnej Rosy będzie w stanie odrzucić tę grę.

Nie ma jeszcze ostatecznej daty premiery, są jedynie przybliżone wytyczne na II kwartał 2024 r. Wystarczy jednak, że zaczniemy odliczać tygodnie do chwili, gdy po satysfakcjonujących żniwach będziemy mogli przytulić wszystkie zwierzęta gospodarskie.