Fani Stardew Valley muszą sprawdzić nadchodzącą grę poprzedniego autora, Sunkissed City

Co jest lepsze niż Dolina Gwiezdnej Rosy? Nawet więcej Dolina Gwiezdnej Rosy! Albo przynajmniej coś bardzo podobnego. To jest gdzie Miasto skąpane w słońcu nadchodzi nadchodząca gra typu life-sim autorstwa jednego z byłych Gwiezdny deweloper.

Miasto skąpane w słońcu to gra symulująca życie w mieście stworzona przez Arthura Lee (znanego również jako Mr. Podunkian), twórcę gier najbardziej znanego z pracy nad Dolina Gwiezdnej Rosy. Teraz, działając sam i pracując nad projektem przez ostatnie kilka lat, Lee w końcu ujawnił coś Miasto skąpane w słońcu w którym gracze rozpoczną zupełnie nowe życie w „nadmorskiej metropolii” znanej jako Apollo City.

W typowy sposób, będziesz mógł zwiedzać miasto, nawiązywać przyjaźnie, zajmować się ogrodami i tchnąć nowe życie w świat. Dostępne zarówno dla pojedynczego gracza, jak i kooperacji, Miasto skąpane w słońcu Premiera gry przewidziana jest na czwarty kwartał 2024 r., a wersja gry na PC jest już dostępna lista życzeń na Steamie.

„Witajcie w nowym życiu w Apollo City, skąpanej w słońcu nadmorskiej metropolii, tętniącej funkową atmosferą i dziwacznymi postaciami” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Jako nowo zatrudniony w nowym programie pilotażowym „Peco Pioneer” monolitycznej korporacji Pico, masz za zadanie wspierać relacje z tętniącą życiem społecznością Apollo i wyrazić dobre słowo na temat nowych, ekologicznych inicjatyw Pico.

Ale na tych tętniących życiem ulicach nie wszystko jest dobrze. Miejscowa przyroda zaczęła zachowywać się bardziej agresywnie, wody są pozbawione życia, z kanałów wylewają się potwory, nie mówiąc już o ciągłych migrenach, które ostatnio dokuczają każdemu.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się spędzić spokojne popołudnie w parku, zrobić zdjęcia lokalnej faunie, łowić ryby czy nurkować w kanałach pełnych potworów, Miasto skąpane w słońcu jest po brzegi wypełnione atrakcjami do wypróbowania i oczywiście zawsze znajdzie się czas na romans.

Pomimo tego, że początkowo pojawił się na PC, pan Podunkian jest optymistycznie nastawiony do premiery konsolowej „wkrótce potem”, więc obejrzyj to miejsce, aby przeżyć kolejną wielką symulację życia.