Fani Spider-Mana na PS1 wciąż prześladują Monster Ock i nie winię ich

Spider-Man jako postać przeszedł długą drogę od początków PlayStation. Superbohater Marvela pojawił się na oryginalnej konsoli PlayStation w grze stworzonej przez Activision i od tego czasu jeden moment z gry nie daje spokoju graczom.

Moment, który przychodzi na myśl, to pojawienie się „Monster Ock”, zmutowanej wersji Doktora Octopusa, który pojawia się jako ostatni boss gry i straszy graczy. Temat niedawno pojawiło się na Reddicie i wielu wspominało strach, jaki wszyscy żywiliśmy w związku z Monster Ock.

Oryginalny post zaczyna się słowami: „Monster Ock przestraszył mnie, grając w Spider-Mana i bardzo chciałbym, żeby powrócił może w Spider-Manie 3, ale nie wstrzymuję oddechu”. Próbuję dać Insomniacowi kilka pomysłów, choć jest mało prawdopodobne, że tak niszowy wróg pojawi się w nowej serii. Nie powstrzymuje to innych od dzielenia się swoimi przemyśleniami.

„Ta ostatnia sekwencja pościgu wciąż nie daje mi spokoju…” odpowiada jeden użytkownikpodczas gdy inny użytkownik komentarze zgodne mówiąc: „Cholera się bałem, że w to zagram”. Szczerze mówiąc, nawet teraz postrzępiona grafika PlayStation sprawia, że ​​Ock wygląda bardziej jak potwór niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ pozostawiło trochę wyobraźni, aby pogorszyć sytuację.

Jeden z Redditorów zwraca uwagę, jak niebezpieczny jest Monster Ock, pisząc: „Wiesz, kiedy boss jest OP, a gra pozwala ci tylko przed nim uciec”, ponieważ sekwencja ta zmusza cię do ucieczki o życie. jeden komentarz, dość daleko w odpowiedziach, trafia w sedno, mówiąc: „Wymordowani złoczyńcy są tacy fajni”. Mają rację. Nawet w komiksach, ilekroć widzimy nową wersję Carnage prowadzoną przez inną postać, jest to niezawodne paliwo do koszmaru, a projekty są często najwyższej klasy.