Fani Skyrima zdumieni ukrytymi umiejętnościami, o których nie mieliśmy pojęcia

Kochamy Skyrima tutaj, podobnie jak większość świata gier. To niezwykle popularna gra, która wydaje się żyć niekończącym się życiem – przysięgam, że ludzie nadal będą grać w Skyrim za 20 lat.

Jest to nie tylko świetna gra RPG, która przenosi Cię do innego świata, ale jej rozmiar i zakres sprawiają, że gra kryje wiele tajemnic. Dyskusja na Reddicie poprosił użytkowników o podzielenie się mniej znanymi funkcjami Skyrima. Niektóre rzeczy, o których być może nie każdy wie, a podały świetne szczegóły.

Najlepsza odpowiedź, który mnie oszołomił, brzmi: „Jeśli masz wystarczająco dobry refleks lub jeśli użyjesz spowolnienia czasu, możesz faktycznie łapać strzały i bełty wystrzeliwane w twoją stronę z powietrza”. To jest coś, czego wszyscy musimy spróbować. Kolejna wskazówka jest bardzo dobry do wczesnego zarabiania pieniędzy. „Możesz złapać jaja łososia do celów alchemicznych, zbierając łososia skaczącego po rzekach”. Oznacza to, że możesz tworzyć drogie mikstury oddychające wodą i sprzedawać je za najwyższe pieniądze.

Wiele wskazówek jest przydatnych w zwiększaniu umiejętności, jak ten, „Rzucenie Pułapki Duszy na martwe ciało nadal zapewni ci wzrost umiejętności Przywoływania”. Lub jeśli chcesz rozkoszować się zabijaniem i ulepszać swoje statystyki możesz użyć „Bitwy w czasie wojny domowej o przejęcie fortów zapewniają nieskończoną liczbę ludzkich ofiar, dzięki którym możesz spokojnie maksymalnie rozwinąć swoje drzewo umiejętności wilkołaka”. Działa także na wampiry.

Jeśli przeszukasz niektóre odpowiedzi na te wskazówki, znajdziesz jeszcze więcej. Cały wątek można łatwo podsumować tego Redditora który zauważył: „Jak do cholery mogłem spędzać w tej grze co najmniej 100 godzin rocznie przez ostatnie 12 lat i nie wiedziałem nawet połowy z tutejszych rzeczy, haha”.