Fani Skyrima mają obsesję na punkcie odświeżenia nowej generacji, które całkowicie zmienia RPG

Okazuje się, że jeśli wepchniesz wystarczającą liczbę modów The Elder Scrolls V: Skyrim zaczyna wyglądać bardzo podobnie The Elder Scrolls VI, kto by pomyślał?

W międzyczasie fani Bethesdy nadal grają Skyrima dla zabicia czasu, chociaż to może potencjalnie zmienić się, kiedy Notoryczny ukaże się jeszcze w tym roku, co wydaje się być próbą stworzenia przez Obsidian Entertainment własnej gry Elder Scrolls. Oczywiście powtarzaj rozgrywki Skyrimatak dobra, jak jest, może być dość nudna, więc fani uwielbiają dodawać do gry jak najwięcej modów, aby ją nieco urozmaicić.

Mody są dostępne dla graczy na platformach Xbox, PlayStation i PC, a jeden gracz PC włącza tak wiele modów poprawiających grafikę, że naprawdę wygląda to jak gra nowej generacji.

Gracz podzielił się w sieci fragmentem rozgrywki powiedzenie to „szalone”, jak dobrze gra może wyglądać przy odpowiednich kombinacjach modów.

Oni też byli trafni, ponieważ gra dosłownie nigdy nie wyglądała lepiej. Oświetlenie, odbicia i szczegóły są fenomenalne do tego stopnia, że ​​musiałem to powtórzyć ze względu na to, jak bardzo różniło się to od podstawowej wersji gry. Jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na grę i jeśli The Elder Scrolls VI wygląda tak dobrze, jak modowany Skyrima czy fanów czeka prawdziwa gratka.

Data premiery nie jest obecnie znana w momencie pisania tego tekstu, ale w międzyczasie koniecznie powinniście zagrać Skyrima jeszcze raz, dwa razy, a nawet dziesięć razy, prawdopodobnie masz czas.