Fani Sekiro muszą sprawdzić tę oszałamiającą nadchodzącą grę RPG na silniku Unreal Engine 5

Nadchodząca gra RPG od chińskich deweloperów Liyou pojawiła się na YouTube i wydaje się, że prezentuje kilka sekcji nadchodzącej gry o kryptonimie JINYIWEI. Z tego, co widzimy na materiale, widać, że jest on mocno inspirowany azjatycką tradycją i historią, budując wspaniały świat wokół tych koncepcji.

Na pewno znajdzie się tu coś dla fanów Siekiera w oparciu o walkę. Zwiastunktóry zawiera samouczek gry oraz prezentuje walkę i kilka scen narracyjnych, przenosi nas przez wiele środowisk z różnorodnymi postaciami.

Walka ma wiele wspólnego z inną niedawną wersją, SIFU, która w dużej mierze opierała się na kontratakach i była zakorzeniona w świecie sztuk walki. Z materiału filmowego widać, że ataki wydają się mieć za sobą naprawdę dużą siłę, co powinno zapewnić przyjemny styl.

Gdzie indziej widzimy wiele tradycyjnych scenerii, które wyglądają wystawnie – bambusowy gaj, który otwiera się na małą osadę, wygląda oszałamiająco w Unreal Engine 5. Przez cały czas postacie wydają się poruszać, wykonując realistyczne czynności, zarówno w walce, jak i poza nią.

Niewiele jest informacji na temat gry, więc na razie musimy zadowolić się wczesnymi materiałami filmowymi. Jest tu świetna podstawa, na której można budować, a tam, gdzie w filmie brakuje dopracowania, z pewnością pojawi się to w miarę rozwoju gry. Unreal Engine 5 naprawdę ożywia takie światy, prezentując wspaniałe systemy oświetlenia, które nadają materiałom filmowym poczucie realizmu, nawet gdy gra wydaje się większa niż w rzeczywistości.

Miejmy nadzieję, że w miarę rozwoju gry będziemy mogli zobaczyć więcej tego tytułu. Na pewno znajdzie dom wśród ludzi, którym się podobało Duch Cuszimy oraz inne gry, które opierają się na azjatyckich korzeniach, tradycji i architekturze, a jednocześnie dostarczają narracji na tematy lojalności i zemsty.