Fani Saints Row desperacko chcą powrotu serii do bardziej brutalnych korzeni

My, gracze, często lamentujemy, gdy dobre marki pójdą w złą stronę lub gdy zostaną zniszczone przez studia. Wielu ulubieńców przypadło tylko fanom do nadziei i modlitw, aby serial powrócił, być może w innym klimacie. Często jest to rozmowa graczy Saints Row, niegdyś bardzo popularnej serii, która nie mogła zrobić nic złego.

Niestety, tylko dwie pierwsze gry zostały uznane za wyróżniające się dzięki właściwej równowadze szorstkiego symulatora kryminalnego i żartobliwego humoru. Najnowszy projekt, swego rodzaju restart, upadł, a widzowie ruszyli dalej. Teraz, na subreddicie r/gamingfani życzą sobie, aby serial powrócił do swoich korzeni i osiągnął „idealną równowagę między Melodramatem a nietraktowaniem siebie zbyt poważnie”.

Wśród wielu opinii jest jeden spójny komentarz że seria jest martwa z powodu zamknięcia dewelopera Volition. Choć to prawda, prawa franczyzowe to już inna historia i nadal mogą spotkać Deep Silver. Niezależnie od aktualnej sytuacji, gracze zebrali się, aby omówić gry i oczekiwania wobec nowego tytułu. „Saints Row 2 był dla mnie szczytem. W ostatniej powtórce również spisał się zaskakująco dobrze. 3 było fajnie i rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie to wolą” – stwierdził jeden z komentatorów i stało się to tematem Saints Row 2 została uznana za najlepszą iterację.

Jeden z Redditorów miał świetny wglądmówiąc: „OG Saints Row jest wyraźnie próbą wykorzystania San Andreas„sława i popularność”. To klon GTA na wskroś. Saints Row 2 to moment, w którym mamy grę, która może się bronić sama i w większości wyjść z cienia GTA.

Być może zamiast nowego tytułu moglibyśmy ponownie przyjrzeć się oryginalnej grze i jej kontynuacji, aby uchwycić to uczucie, jak wspomniano w wątku „Saint’s Row 2 był świetny. Najlepszy przykład idealnej równowagi pomiędzy humorem i werwą, jaki widziałem w grze. Szczerze mówiąc, nie miałbym nic przeciwko remake’owi 1 & 2.”