Fani Resident Evil nie mogą przegapić tego bezpłatnego pobrania ze Steam

Fani Resident Evil nie będą chcieli przegapić tej mocno inspirowanej horrorem, która ożywia upiorną erę PlayStation 1.

Jeśli jesteś fanem którejkolwiek z tych gier, pokochasz ją Kraj Wronnadchodząca gra Steam, która jest w zasadzie listem miłosnym do przerażającego gatunku gier na PlayStation 1.

Pod względem stylu rozgrywki jest bardzo podobny do Ostateczna fantazja 7 w tym sensie, że jesteś po prostu małym gościem 3D biegającym po obszarze 2D, ale z tymi samymi interaktywnymi elementami, co w standardowej grze Resident Evil.

Pełny opis gry brzmi: „Jest rok 1990. Minęły dwa lata od tajemniczego zniknięcia Edwarda Krowa i nagłego zamknięcia jego parku tematycznego, Kraj Wron. Ale twoje przybycie przerwało ciszę, Mara Forest. Jeśli szukasz odpowiedzi, będziesz musiał zapuścić się w głąb ciemności Krainy Wron, aby je znaleźć…”

Premiera planowana jest jeszcze w tym roku, choć dokładna data nie jest znana w chwili pisania tego tekstu. Biorąc to pod uwagę, możesz grać w tę grę za darmo poprzez wersję demonstracyjną, która poprowadzi graczy przez fragment gry. W wersji demonstracyjnej będziesz eksplorować otoczenie, szukać wskazówek i unikać naprawdę przerażających potworów, a wszystko to da ci przedsmak tego, jak będzie wyglądać pełna gra.

The Kraj Wron Demo jest już dostępne do pobrania na Steamie za darmo i zdecydowanie powinieneś spróbować, zwłaszcza jeśli jesteś fanem gier retro.