Fani Resident Evil muszą obejrzeć ten nowy, obrzydliwy horror science-fiction

Seria Resident Evil firmy Capcom to wybitna marka wśród entuzjastów survival horrorów i nie bez powodu są to cholernie dobre gry, całkiem dosłownie.

Chociaż tytuł NES Słodki dom i oryginał Sam w ciemności można uznać za inspirację dla Resident Evil, seria survival horrorów firmy Capcom sama zainspirowała wiele tytułów, w szczególności: Resident Evil 4 do horroru science-fiction, Martwa przestrzeń. Kiedy więc pojawi się nowy horror, przeznaczony dla fanów Resident Evil i Dead Space, możesz się założyć, że będziemy zainteresowani i mamy nadzieję, że Ty też.

Wejście do świata survival horroru to tytuł niezależny, Negatywna atmosfera opracowane i opublikowane przez Sunscorched Studios. Czy Negatywna atmosfera może nawet osiągnąć niewielki sukces, jaki odnalazły jego inspiracje, okaże się. Ale sądząc po zwiastunie rozgrywki, przynajmniej początek jest przyzwoity.

Negatywna atmosfera to trzecioosobowa gra typu survival horror, rozgrywana przez ramię, poświęcona strachowi, napięciu i traumie. Uwięziony na pokładzie statku próżniowego TRH Rusanov Samuel Edwards musi unikać, walczyć i zabijać swoich byłych członków załogi, podczas gdy wybuch epidemii przekształca ich w potwory.” czyta opis w sklepie Steam. „Jest tylko jedno wyjście i cały statek do przepłynięcia. Niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, a czas ucieka. Zbadaj głębiny Rusanowa, wyciągnij z jego wnętrzności wszelkie zasoby, jakie możesz, i uciekaj.

Kontynuuje: „Jako dyrektor medyczny Rusanov Edwards ma pewność i dogłębną wiedzę na temat leków. Rutynowe leki można wykorzystać do bardziej kreatywnych pomysłów lub przekształcić w coś bardziej ekstremalnego. Niezależnie od tego, czy będzie próbował ratować rannych, wpływać na wrogów, czy też zmieniać siebie, wiedza medyczna Samuela będzie kluczem do jego przetrwania.

Nie ogłoszono daty premiery Negatywna atmosfera, ale wydaje się, że rozwija się od co najmniej kilku lat. Wiemy, że kiedyś ukaże się na PC. Możesz jednak dodać go do swojej listy życzeń Steam, aby otrzymać powiadomienie o jego uruchomieniu.