Fani niepokoją się, że konsole Xbox i PlayStation nowej generacji pojawią się zbyt szybko

Xbox i PlayStation dokuczają konsolom nowej generacji, choć gracze uważają, że pojawią się one o wiele za wcześnie.

Przed nami jeszcze wiele innych wydarzeń, jak ostatnio ogłoszono Indiana Jones i Wielki Krąg, Ostatni z nas, część 3 był wyśmiewany i kto może zapomnieć GTA VI. Biorąc to pod uwagę, choć dużo mówi się o kolejnych grach AAA, które uświetnią nasze systemy, mówi się także o nowej generacji konsol, która jest obecnie w fazie rozwoju, a fani uważają, że nadejdą one zbyt wcześnie.

W Reddicie post autorstwa IndividualRow2659. Fani dyskutowali o tym, jak obecna generacja rozwija się nieco za szybko jak na ich gust i jak „wydaje się, że wyszło tylko kilka gier, a teraz mówi się o nowej generacji”.

Jeden z fanów powiedział: „Dopiero w zeszłym roku zaczęto wypuszczać gry przeznaczone wyłącznie na Xbox Series X/S i Playstation 5, a prawdziwy potencjał obecnej generacji nie został jeszcze w pełni zoptymalizowany”.

Inny dodał: „Sony z pewnością już opracowuje plany dotyczące PS6”.

W końcu jeden z fanów powiedział: „Podobnie jak Ty, w chwili premiery miałem PS5 i Series X. Zgadzam się, że tak naprawdę nie było niczego „następnej generacji”.

Jest prawie pewne, że pojawienie się nowej generacji konsol nie będzie miało wpływu na obsługę obecnych konsol. Biorąc to pod uwagę, byłby to kolejny sprzęt, który fani będą musieli kupić, jeśli chcą doświadczyć najlepszych gier nowej generacji.