Fani Kill The Justice League mają już pomysł na kontynuację

Mimo, że nie było mnie przez niecały tydzień, Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości fani mają już kilka pomysłów na potencjalną kontynuację strzelanki akcji Rocksteady.

Jednakże fani gry nie mogą się doczekać, a dzięki napisom końcowym dla tych nielicznych, którzy są oddani grze, w Internecie pojawiają się już pomysły na kontynuację.

Po śmierci zamaskowanego krzyżowca Batmana z rąk Harley Quinn w grze, jeden z fanów już prowadzi kampanię na rzecz wprowadzenia Jasona Todda/Czerwonego Kapturka w sequelu. Jeśli zostanie dodany, Czerwony Kapturek mógłby wyruszyć w poszukiwaniu zemsty, biorąc pod uwagę, że już istnieje Arkham uniwersum po objęciu roli Rycerza Arkham w grze z 2015 roku, nie byłoby to zbyt naciągane.

Jednak z Zabić Ligę Sprawiedliwości będąc już grą dostępną na żywo, Red Hood może pojawić się w przyszłej aktualizacji DLC. Dzięki różnym przeciekom fani mogą już spodziewać się pojawienia się takich postaci, jak Joker, Killer Croc i Deathstroke. Dzięki dużej ilości materiałów źródłowych możliwości Rocksteady są nieograniczone, a fani już je mają łączą głowy spekulować.

W powiązanych wiadomościach Zabić Ligę Sprawiedliwości recenzje już napływają i można śmiało powiedzieć, że wyniki są podzielone według ocen od najniższej do najwyższej i wszystkiego pomiędzy. Na dobre i na złe, ta gra zdecydowanie wywołała dyskusję.