Fani GTA 6 są przekonani, że premiera gry zostanie zawężona w przyszłym tygodniu

Teraz mamy pierwszy zwiastun gta vi, podekscytowanie przeniosło się z chęci zobaczenia więcej na chęć dowiedzenia się, kiedy gra zostanie wydana. Zwiastun zakończył się bardzo niejasnym stwierdzeniem „Coming in 2025” i od tego czasu nie był zawężany.

Rozmowa zaczęła nabierać tempa na Reddicie niedawno w związku ze zbliżającą się rozmową w sprawie zarobków Rockstar Games zaplanowaną na 8 lutego. To podczas tych rozmów zwykle dowiadujemy się więcej o tym, co dzieje się w firmie i co firma może planować na przyszłość, a czego nie. Nie jest niespodzianką, że gracze myślą, że okno premiery może zostać zawężone.

Tego rodzaju posty wywołują zarówno emocje, jak i spekulacje. Rozmowa nie może przynieść żadnych nowych informacji, jednak użytkownicy Reddita przewidują, że otrzymamy okno premiery lub przynajmniej informację, kiedy pojawi się drugi zwiastun.

Kluczową informacją, którą należy wyciągnąć z tej prognozy, jest oryginalny plakat mówiący: „Należy zauważyć, że ich rok finansowy 2025 rozpoczyna się 1 kwietnia 2024 r. i kończy 31 marca 2025 r. Biorąc pod uwagę, że wiemy GTA VI według Trailera One w połączeniu z informacjami o zarobkach T2 „Nadejdzie w 2025 r.”, obecnie najlepiej można przypuszczać, że dotyczy to pierwszego kwartału 2025 r.”.

Wielu komentatorów jest zgodnych, że coś zobaczymy, choć jest też sceptycyzm. Dlaczego Rockstar Games i Take Two miałyby za bardzo zawęzić okno, biorąc pod uwagę, że obecnie tak wiele gier doświadcza opóźnień? Firmy te są znane ze swoich tajemnic, dlatego na razie zalecamy zachowanie ostrożności.

GTA VI ma już być rekordowym tytułem, biorąc pod uwagę ogólne emocje. Jeśli chodzi o zakres i szum, nigdy nie było drugiej takiej gry, więc ciągłe spekulacje są uzasadnione.