Fani GTA 6 rozczarowani cichym anulowaniem gier przez Rockstar Games

Grand Theft Auto VI fani są nieco rozczarowani, że gra może powstać kosztem kilku innych anulowanych lub ograniczonych projektów Rockstar Games.

Minęło kilka miesięcy od pierwszego ujawnienia gry przez Rockstar Games GTA VI, abyś mógł zrozumieć, dlaczego fani pragną czegoś nowego. Biorąc pod uwagę, że premiera gry planowana jest dopiero na rok 2025, jest mało prawdopodobne, że po raz pierwszy zobaczymy rozgrywkę od kilku miesięcy. W międzyczasie, GTA VIMiesiąc premiery został zasugerowany w ostatniej rozmowie o zarobkach Take-Two Interactive, a kilka dni później pozornie zmieniony, co z pewnością drapie się po głowie. Chociaż wszyscy jesteśmy tym zachwyceni GTA VI jest już wymiernie wprowadzany w życie, niektórzy zwracają uwagę, że nie jest to pozbawione kosztów.

Jako użytkownik Reddita GeraltofRivea3 wskazany, kilka innych projektów Rockstar Games spotkało się z odrzuceniem w ostatnich latach. Już wcześniej to ujawniono Red Dead Online nie będzie już otrzymywać większych aktualizacji treści, podczas gdy znawcy twierdzili, że a GTA IV remaster również został odwołany. Od tego czasu zyskaliśmy red Dead Redemption remaster, ale niektórzy nie mogą powstrzymać się od zastanawiania, czy zaczęło się to od remake’u.

Chociaż to wszystko spekulacje, działająca teoria jest taka, że ​​gra jest tak wymagająca jak GTA VI wymaga zaangażowania wszystkich rąk i wymuszenia w Rockstar trudnych decyzji. „Smutny. Zdecydowanie wolę Red Dead od GTA” – użytkownik ExtraRealNice napisałpodczas gdy bardziej optymistyczny ARandomGuyThe3 powiedział„Dlaczego jesteście zawiedzeni, że robią nową grę, zamiast przerobić rzeczy, które już macie, a potem znowu wam je sprzedać?”

Jestem zdecydowanie za GTA VI nad remasterami. Biorąc to pod uwagę, myślę, że wszyscy mamy nadzieję, że pewnego dnia powrócimy do serii Red Dead, niezależnie od tego, jaka to będzie iteracja. Jestem pewien, że Rockstar Games wie, co robi.