Fani GTA 6 obawiają się, że gra może być ostatnią w historii serii

Niektórzy fani Grand Theft Auto w to wierzą GTA VI może być ostatnim, jaki kiedykolwiek wyprodukowano, co, szczerze mówiąc, wydaje się niemożliwe.

Jak możesz sobie wyobrazić, niekończące się oczekiwanie doprowadziło do wielu spekulacji na temat gry, choć niektórzy patrzą dalej w przyszłość i teoretyzują, że może to być ostatnia gra GTA w historii.

Jeden z fanów opublikował post na Reddicie powiedzenie„Czy ktoś wpadł na taki pomysł GTA VI może to być ostatnia gra GTA? Rockstar prawdopodobnie ma już inne pomysły, w tym plotki o nowym IP po premierze w 2025 roku.”

Krótko mówiąc, fani uznali ten pomysł za absolutnie niedorzeczny i że Rockstar Games nigdy nie zakończy swojej najbardziej udanej serii, niezależnie od tego, jak długo to trwało. „Po co zabijać błąd związany z nieskończonymi pieniędzmi” – napisał jeden z fanów, a inny dodał: „GTA to jedna z najbardziej dochodowych franczyz. Dlaczego mieliby to po prostu zatrzymać?”

Teraz, żeby było uczciwie, GTA VI będzie prawdopodobnie ostatnią grą Grand Theft Auto, jaką otrzymamy od kilku lat. Po pierwsze dlatego, że zrobienie tego zajęło tak dużo czasu, oczekuje się, że minie kolejna dekada, zanim w ogóle dostrzeżemy GTA VII. Istnieje również możliwość, że po GTA VI nastąpi Red Dead Redemption 3a nawet powrót innych klasycznych marek Rockstar, takich jak Bully.

Ostatecznie jednak jest praktycznie pewne, że więcej gier GTA będzie w drodze, nie w najbliższym czasie, ale na pewno nadejdą. Możesz jednak wybaczyć fanom, że popadli w panikę i złudzenia. Na razie jednak skupmy się na gta vi, która ukaże się w 2025 roku na Xbox Series X/S i PS5.