Fani Fallouta sfrustrowani bezpłatną aktualizacją nowej generacji Fallouta 4

Bethesda jest zajęta wspieraniem Starfield i przygotowywaniem kolejnej części serii Elder Scrolls, pozostawiając niewiele osób pozornie pracujących nad aktualizacją „nowej generacji” dla Fallout 4. Obiecana łatka czekała na wydanie przez długi czas, a fani, co zrozumiałe, byli sfrustrowani oczekiwaniem.

Pierwotnie sądzono, że aktualizację zobaczymy w 2023 r., ale od tego czasu przesunięto ją na 2024 r. bez konkretnej daty. Wydaje się, że to, na co czekamy, to niewielka poprawa oprawy wizualnej, w tym także wzrost liczby klatek na sekundę.

Ostatnią informacją, jaką usłyszeliśmy na temat aktualizacji, było: tweet z 13 grudnia 2023 r mówiąc: „Dziękujemy za cierpliwość, gdy pracujemy nad aktualizacją nowej generacji Fallouta 4. Wiemy, że jesteście podekscytowani i my też! Potrzebujemy jednak trochę więcej czasu i nie możemy się doczekać ekscytującego powrotu do Wspólnoty Narodów w 2024 roku”. Od tego czasu nic nie słychać.

Fani są sfrustrowani faktem, że wielu z nich odwiedza Twittera, aby wyrazić swoje zdenerwowanie: „Wow! Poinformowanie nas o aktualizacji nowej generacji w 2023 r., która teraz pojawi się dopiero w 2024 r., zajęło wam zaledwie rok. mówi jeden z fanówchwila inny powiedział to: „Czy naprawdę wypuszczenie zwiększenia liczby klatek na sekundę i rozdzielczości zajmuje 2 lata?”

Jest też kilka pozytywnych słów: „Poświęćcie cały czas, którego potrzebujecie, aby uczynić świetną grę jeszcze lepszą”, co miło jest widzieć. Inni gracze zastanawiają się, czy aktualizacja zostanie wydana w kwietniu, mniej więcej w czasie adaptacji Amazon Prime, co miałoby sens komercyjny, ponieważ gracze ponownie będą bardziej zainteresowani serią. Miejmy nadzieję, że aktualizacja pojawi się raczej wcześniej niż później, ponieważ mamy ochotę na więcej Fallouta, a to nas przytłoczy.