Fani Fallouta, musicie sprawdzić tę bezpłatną wersję Steam do pobrania

Jest to powszechnie przyjęty fakt Fallout 5 nie wpadnie szybko w nasze ręce. Bethesda ciężko pracuje, wspierając Pole Gwiazda następnie fokus zostanie przeniesiony na The Elder Scrolls VI. To bardzo prawdopodobne Fallout 5 może zająć całą dekadę.

Mając to na uwadze, możesz chcieć poprawki do Fallouta – szczególnie biorąc to pod uwagę Fallout 4Aktualizacja nowej generacji również została opóźniona. Cóż, właściwie możesz już teraz pobrać pierwszą grę Fallout za darmo, ale nie o tym jestem tutaj, aby ci powiedzieć. Możesz także chcieć mieć na oku Zimowe przetrwanie, nadchodząca gra o przetrwaniu/łowiectwie w otwartym świecie, która ma nowe, brutalne demo, które możesz pobrać i wypróbować już teraz.

Opracowany przez DRAGO Entertainment, Zimowe przetrwanie ukaże się jeszcze w tym miesiącu, 28 lutego, ale dzięki trwającemu na Steamie Next Fest możesz już teraz zapoznać się z wersją demonstracyjną. Podobnie jak w serii Fallout, Twoim zadaniem będzie przetrwanie w surowym i opuszczonym krajobrazie, ale tym razem zamienisz dzikie ghule i supermutanty na śmiercionośne niedźwiedzie i dziki.

W streszczeniu można przeczytać: „To, co miało być przyjemną zimową wędrówką z przyjaciółmi do parku stanowego Mount Washington, zamieniło się w straszliwą sytuację. Zostajesz sam i musisz walczyć o przetrwanie. Mając jedynie marginalne zapasy, musisz walczyć z zimnem, pragnieniem, głodem, dziką przyrodą i własnym stanem umysłu, jednocześnie odnajdując drogę do opuszczonej stacji strażników w nadziei, że będziesz mógł wezwać pomoc.

Na czym polega wyjątkowość Zimowe przetrwanie polega na tym, że może poszczycić się „systemem zdrowego rozsądku”, który utrudnia graczowi odróżnienie „rzeczywistości od szaleństwa”. Wyczerpanie może prowadzić do halucynacji, zapewniając przeżycie, które z pewnością utrzyma Cię w napięciu. Oczywiście będziesz chciał przeszukać pustynię w poszukiwaniu zapasów, aby zbudować schronienia, w których można się schronić.

Zimowe przetrwanie można grać w trybie Story, Coldwave lub Endless Mode. To pierwsze jest dość proste – Twoim zadaniem jest odnalezienie drogi powrotnej do domu. W Coldwave Twoim zadaniem jest sprawdzenie, jak długo zdołasz przetrwać w ciągle zmieniających się warunkach pogodowych. W grze Endless będziesz mieć do dyspozycji dodatkowe zasoby, dzięki którym możesz spróbować podbić dziką przyrodę. Jak powiedziałem, to bezpłatne demo jest już dostępne.