Fani Elden Ring zachęcani są do wypróbowania darmowej gry PlayStation Plus, póki tylko mogą

Fani FromSoftware często szukają kolejnej najlepszej aktualizacji Soulsborne, aby przetestować swoje umiejętności i cierpliwość w starciu z najbardziej wyczerpującymi grami wideo w tym podgatunku.

Gdy Pierścień Eldena został wydany w lutym 2022 r., być może sprawił, że FromSoftware stało się bardziej popularne niż kiedykolwiek. Jasne, wiemy, że byli tacy jak Mroczne dusze I Przenoszony przez krew zanim Pierścień Eldena ale można śmiało powiedzieć, że przygody graczy w Lands Between wprowadziły nowych graczy do FromSoftware, o czym świadczą imponujące wyniki sprzedaży.

Prawie rok od premiery Elden Ring FromSoftware i wydawca Bandai Namco ogłosili swoje pierwsze rozszerzenie, Cień Erdtree. Krążyły plotki, że Cień Erdtree może zostać wydany już wkrótce, ale w momencie pisania tego tekstu wciąż czekamy na ogłoszenie daty premiery. Do tego czasu fani Soulsborne na Reddicie zalecają niedawne włączenie PlayStation Plus na luty 2024 r. i to wszystko Stalowanie.

„Jeśli lubisz gry Souls i podstawową pętlę rozgrywki lub jeśli interesuje Cię ten gatunek, ale obawiasz się trudności, jest to dobra gra, powiedział DG83GamingEntuzjasta poleca Stalowanie do innych członków wątku Reddit.

„Naprawdę się nad tym zastanawiałem, ale tak naprawdę nie znalazłem żadnej gry Soulsborne, która naprawdę by mnie zachwyciła. Trudność i powtarzalność to zupełnie nie moja bajka i bardzo mi się podoba, że ​​pozwala mi to na podobny styl gry bez irytacji” – odpowiedział IronMonopoly.

„Niepopularna opinia, ale czuję, że walczę Stalowanie jest lepsza niż większość gier Souls. Walka jest szybsza, broń jest dość zróżnicowana i zawiera różne zestawy ruchów, a narracja jest również lepsza” – wyjaśnił Partcular-Captain13 w gorącym ujęciu. „Ponadto, jeśli nie masz czasu na dobrą zabawę w grach FromSoftware, ale nadal masz ochotę na Soulsborne, to Stalowanie jest niesamowite. Łatwo jest nawiązać kontakt z satysfakcjonującą mechaniką parowania.

Jak zasugerowano powyżej, większość wątków Reddit to mówi Stalowanie jest znacznie łatwiejszy niż tytuły FromSoftware, więc jeśli szukasz sposobu na wejście w formułę Soulsborne, być może ten najnowszy darmowy dodatek PS Plus może być idealnym wprowadzeniem.

Stalowanie jest już dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.