Fani Elden Ring są ostrożnie optymistyczni po wielkim ujawnieniu

FromSoftware nadal nie podniosło pokrywy Cień Erdtree, Elden Ringnadchodzącej i długo oczekiwanej ekspansji.

Szybko zbliżamy się do dwóch lat od tego dnia Pierścień Eldena został wydany. Okazała się sukcesem zarówno komercyjnym, jak i krytycznym, zdobywając tytuł Gry Roku w konkursie The Game Awards. Rok później, w lutym 2023 roku, fani zostali zaskoczeni zapowiedzią Cień Erdtree. Było to dość niekonwencjonalne i niejasne ujawnienie. FromSoftware umieściło dzieło sztuki w Internecie, potwierdziło tytuł, a następnie odleciało w stronę zachodzącego słońca – i od tego czasu nie było żadnych aktualizacji. Zakłada się, że rozszerzenie będzie zawierać Miquellę i Torrent oparte na grafice, ale fani desperacko pragną więcej, niezależnie od tego, czy będzie to zwiastun, data premiery, czy nawet cień.

Początkowo fani byli przekonani, że nadchodzi cień. Gdy zbliżamy się do drugiej rocznicy Pierścień Eldenaod tego czasu też minął rok Cień Erdtree został ogłoszony. Mając to na uwadze, luty jest dość pomyślnym miesiącem dla Pierścień Eldena Fani. Dodajmy do tego fakt, że w tym miesiącu ogłoszono zakończenie dwóch kolaboracji handlowych, z których jedna była żartem Cień Erdtreea teoria kropli cienia stała się przekonująca.

Teoria ta zyskała większą popularność, gdy Pierścień Eldenapliki zostały zaktualizowane na Steamie… tylko po to, by kilka dni później je przekreślić, kiedy Kadokawa, spółka matka FromSoftware, opublikowała raport o zarobkach, który po prostu brzmiał: „Obecnie ciężko pracujemy nad rozwojem DLC dla Pierścień Eldena ale w tej chwili nie ogłosiliśmy daty premiery”, co nie napawa Was nadzieją, że dodatek będzie gotowy do premiery.

Bandai Namco również opublikowało wówczas raczej rozczarowujące prognozy finansowe. To był okres wzlotów i upadków, ale sytuacja znów się poprawiła. To było ujawnił że FromSoftware stało się wyłącznym właścicielem Pierścień Eldena IP w dniu 24 kwietnia 202s po wykupieniu udziałów Bandai Namco, co oznacza, że ​​tak, Cień Erdtree nie uwzględniłoby to w przewidywaniach przychodów Bandai, gdyby miało zostać opublikowane samodzielnie. Ponownie, nadal nie jest to potwierdzenie, że ekspansja wkrótce się zakończy, ale pozostaje taka możliwość ponownie. No dalej, FromSoftware, wyrwij nas z naszej niedoli.