Fani Elden Ring muszą sprawdzić tę bezpłatną grę PlayStation Plus

Pierścień Eldena zasadniczo fani pokochają tę grę na PlayStation Plus Pierścień Eldena I Mroczne dusze w formacie pikselowym.

Często zastanawiam się, czy FromSoftware wiedziało, co robi, kiedy wystartowało Mroczne dusze aż do 2011 roku. Jasne Dusze Demonów ukazała się w 2009 roku, ale dopiero gdy ukazała się pierwsza gra Dark Souls, gatunek „soulslike” naprawdę zaczął się rozwijać. Chociaż doprowadziło to do gier takich jak Przenoszony przez krew I Pierścień Eldenazainspirowało to także innych programistów do stworzenia własnej wersji gry soulslike, takiej jak Najstarsze Dusze.

W skrócie, Najstarsze Dusze jest duszą w formie pikseli. Ma wszystko, czego potrzebuje dobry soulslike, jak tworzenie własnej wersji, otwarty świat do eksploracji i oczywiście kilka absolutnie brutalnych bitew z bossami.

Twoje umiejętności zadecydują o tym, jak bardzo będziesz cieszyć się grą, ponieważ będziesz musiał nauczyć się i udoskonalić mechanikę gry, aby ukończyć ją tak płynnie, jak to możliwe, co będzie trudne, ale także niezwykle satysfakcjonujące.

Najlepsze Najstarsze Dusze czy jest obecnie dostępna bezpłatnie dla posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5, pod warunkiem, że mają aktywną subskrypcję PlayStation Plus. Ponieważ jest to część katalogu gier Extra, aby uzyskać do niej dostęp, musisz mieć subskrypcję PlayStation Plus Extra lub PlayStation Plus Premium, ale istnieje wiele wersji próbnych i ofert, które to umożliwiają, jeśli wiesz, gdzie szukać.

Po uporządkowaniu swojego członkostwa możesz grać tyle, ile chcesz Najstarsze Dusze bezpłatnie, dopóki nie będziesz usatysfakcjonowany lub zostanie usunięty z katalogu.

Warto obejrzeć, szczególnie jeśli jesteś wielkim fanem soulslike’ów, ale nie masz ochoty na kolejną grę w Elden Ring po raz kolejny, przynajmniej nie wcześniej niż Cień Erdtree wychodzi na jaw.

Najstarsze Dusze jest dostępna na PlayStation za pośrednictwem PlayStation Plus, a także na platformach Xbox, PC i Nintendo.