Fani Cyberpunka 2077 zachęcamy do sprawdzenia wspaniałej bezpłatnej wersji demonstracyjnej Steam

Cyberpunka 2077 bycie czymkolwiek innym niż uznaną grą wydaje się teraz odległym wspomnieniem, dzięki Bogu. Jednak ze względu na nagłośnione odkupienie, po ukończeniu gry mamy ochotę na więcej doświadczeń, które są mu bliskie.

Dowiedzieliśmy się o tym pod koniec stycznia Cyberpunka 2077 otrzyma kolejną aktualizację, mimo że większość zespołu pracuje obecnie nad nadchodzącym tytułem Wiedźmin. Zaprojektowany, aby rozwiązywać „typowe problemy”, jakość życia wciąż jest na pierwszym miejscu w umysłach twórców.

Choć fandom wciąż zagubiony w jaskrawym neonowym świecie tego dystopijnego arcydzieła jest tak radosny, są wśród nas tacy, którzy potrzebują czegoś nowego, czegoś świeżego, co pozwoli nam działać. Tutaj pojawia się darmowe demo Steam.

Mając zauważalne podobieństwa do Cyberpunka 2077, Dystopika najlepiej opisać jako „zen” sposób na cieszenie się żywymi światłami i charakterystyczną estetyką tego wszechświata. Pomyśl o tej grze na PC jako o sposobie na stworzenie własnej gry Cyberpunka 2077– inspirowane miastem, dające szansę ustalenia, jak radzą sobie ludzie mieszkający na jego rozległych ulicach.

Tu nie chodzi o „wygraną czy przegraną”, chodzi o relaks, słowo, które niewielu kojarzy z jakimkolwiek Cyberpunk 2077-eska rozgrywka. „Nie ma żadnych celów, nie ma zarządzania zasobami, nie ma celów. Po prostu zrelaksuj się i zanurz się w obrazach i dźwiękach swojego miasta. Ucieknij do przyszłości, którą zbudowałeś.”

To prawda, że ​​wysoka energia sprawia, że ​​gra CD Projekt Red jest tak kultowa, jednak są chwile, kiedy niektórzy z nas po prostu chcą zanurzyć się w jej świecie bez potrzeby stosowania przemocy. Dystopika daje nam taką możliwość.

Wersja demonstracyjna, dostępna wyłącznie dla graczy firmy Microsoft (przynajmniej na razie), jest dostępna bezpłatnie do pobrania i sprawdzenia, czy kontrolowanie takiego krajobrazu miejskiego jest dla Ciebie. Później w tym roku zostanie wydana pełna wersja gry, dzięki której będziesz mógł zarządzać imperium, o jakim zawsze marzyłeś.