Fani Command & Conquer błagają EA o nową grę z tej serii

Fani uważają, że najwyższy czas na nową grę Command & Conquer i błagają EA, aby tak się stało.

Przyznam, że jeśli chodzi o gry strategiczne czasu rzeczywistego (RTS), moje serce należy do serii Halo Wars, ale nawet ja wiem, że odrodzenie Command & Conquer jest zasłużone i musi nastąpić.

Często uważa się ją za jedną z najwcześniejszych gier RTS i chociaż zremasterowana kolekcja została wydana na komputery PC w 2020 r., nowych gier było niewiele, jeśli nie liczyć gier mobilnych.

Teraz fani jednoczą siły w sprawie zupełnie nowej wersji na komputery PC oraz potencjalnie na platformy Xbox i PlayStation 5 i kontaktują się z EA, aby tak się stało, choć nie wstrzymują oddechu.

W poście Vdubnub88, fani zastanawiał się pomysł „Kiedy zobaczymy zupełnie nowe Command & Conquer?” Jak dotąd nie było żadnych wieści o rozpoczęciu prac nad nowym projektem i niestety fani nie są optymistami, a jeśli tak się stanie, nie oddaje to sprawiedliwości serii.

Niektórzy powtarzali, że EA wypuści nową grę i nie mieli nadziei, że będzie dobra. Powiedzieli: „Ponieważ jest własnością EA, nie sądzę, że kiedykolwiek zobaczymy nową, dobrą grę Command & Conquer”.

Inni oczywiście się z tym zgodzili, powołując się na gry mobilne jako dowód na to, że EA nie chce wkładać zbyt wiele wysiłku w duży projekt. Powiedzieli: „‚Czy ta zła gra mobilna nie była tym, czego chciałeś?’ – prawdopodobnie EA”.

Pesymizm nie ustał, a jeden z fanów powiedział: „Niestety, prawdopodobnie nigdy, EA spaliło to w C&C4… Bardzo chciałbym zobaczyć powtórkę, która faktycznie robi porządną grę C&C… ale nie jest to łatwa gra typu „kopiuj i wklej”, ponieważ EA tak bardzo lubiący. Patrzę na was, sportowe śmiecie.

Nigdy jednak nie mów nigdy, nowa gra Command & Conquer może w końcu otrzymać zielone światło i być może będzie to odrodzenie, na które liczą fani.