Fani chcą, aby ta funkcja Red Dead Redemption 2 przywróciła GTA 6

GTA VI fani doprowadzają się do szaleństwa, myśląc o wszystkim, co może pojawić się w grze, a niektórzy myślą o walce Red Dead Redemption 2 byłoby oczywistym dodatkiem.

Biorąc to pod uwagę, niektórzy fani w to wierzą GTA VI musi przywrócić trochę czerwieni Martwe Odkupienie 2 najlepsze funkcje, jeśli chce nazwać się lepszą grą, a jedną z nich jest walka wręcz.

Użytkownik Reddita i fan Grand Theft Auto Blondedaf powiedział, że ma nadzieję na powrót mechaniki walki, powiedzenie „Wydawało mi się to takie naturalne i prawdziwe”. Następnie powiedzieli, że Rockstar powinien zapewnić Lucii i Jasonowi różne style walki, których mogliby się nauczyć, a także przywrócić sale gimnastyczne i obszary do treningu, jak w GTA San Andreas.

Red Dead Redemption 2 walka była ogromnym krokiem naprzód GTA V, w którym po prostu postać gracza rzucała dzikimi sianokosami, co zwykle szybko kończyło walkę. W Red Dead Redemption 2 możesz rzucać szalonymi kombinacjami, a także wykorzystywać fragmenty otoczenia do zadawania dodatkowych obrażeń, na przykład wyrzucania ludzi z okien.

Inni fani GTA nie mogli się z tym bardziej zgodzić, a jeden z nich zasugerował pomysł „podziemnego klubu walki”, co brzmi jak świetny dodatek poboczny.

Ktoś inny pochwalił walkę w Red Dead Redemption 2, mówiąc, że to „niesamowity postęp w porównaniu z poprzednimi grami Rockstar”.

Na koniec jeden z graczy stwierdził, że przyzwoity system walki byłby świetnym rozwiązaniem, po prostu dlatego, że dałby graczom „powód do walki wręcz”.

Czy Rockstar planuje uwzględnić Red Dead Redemption 2 walka to kolejne pytanie, chociaż możemy otrzymać odpowiedź, gdy spadnie GTA VI drugi zwiastun.