Fani Baldur’s Gate 3 muszą sprawdzić tę bezpłatną grę RPG na Steam

Ukochany klasyk RPG z przeszłości, który jest jednym z nich Wrota Baldura 3 fani powracają i możesz teraz grać w nią za darmo.

Lata 90. były naprawdę błogosławionym czasem dla fanów gatunku RPG, którzy mieli takie tytuły jak pierwowzór Brama Baldura, Final Fantasy VII, Fallout 2I Super Mario-RPG aby wymienić tylko kilka. Można jednak argumentować, że gatunek RPG przeżywa największy wzrost popularności w obecnej generacji konsol dzięki takim graczom jak Wrota Baldura 3 i nadchodzące Final Fantasy VII: Odrodzenie.

Kolejnym klasycznym RPG z lat 90. jest Geneforge 2 a jeśli jesteś fanem tego tytułu, to masz szczęście, ponieważ powraca on w nowoczesnym remasterze, a ten remaster będzie oczywiście okazją dla nowych fanów, aby zobaczyć, o co to całe zamieszanie.

Geneforge 2 to niezależna gra przygodowa fantasy z elementami science fiction. Eksploruj ogromny świat, wybierz, po której stronie będziesz walczyć i stwórz własną hordę całkowicie posłusznych zmutowanych potworów. Geneforge 2 ma ogromną i otwartą fabułę” – czytamy w streszczeniu gry. „Możesz dołączyć do dowolnej z kilku frakcji i dotrzeć do dziesiątek różnych zakończeń”.

Opracowana i opublikowana przez Spiderweb Software, pierwsza gra z serii Geneforge ukazała się w 2001 roku, przed jej dobrze przyjętą kontynuacją, która zdobył wynik of 74 na Metacritic ukazało się dwa lata później na PC. Teraz minęło ponad 20 lat i Geneforge 2 powraca. Jeśli chcesz sprawdzić tę klasyczną grę RPG, Geneforge 2 – Plaga Demo jest już dostępne do pobrania i grania za darmo przez Para.

Geneforge 2 – Plaga obiecuje prawie 90 stref do odkrycia w ramach „otwartej przygody fantasy” obejmującej ponad 50 godzin rozgrywki obejmującej zadania do wykonania, śmiercionośnych wrogów do bitwy, frakcje do wykucia i wiele więcej.

Geneforge 2 – Plaga zostanie wydany na platformie Steam na PC 27 marca 2024 r.