Fani Assassin’s Creed zgadzają się, że trylogia Ezio jest szczytem serii

Fani Assassin’s Creed twierdzą, że podróż Ezio jest szczytem serii, co jeszcze bardziej utwierdza go w pozycji najlepszego bohatera serii.

Ezio to postać z gry wideo, której nie trzeba przedstawiać. Nawet jeśli nie grałeś w gry Assassin’s Creed, wiesz dokładnie, kim on jest, ponieważ od kilku lat jest bohaterem plakatów flagowej serii Ubisoftu.

Mając to na uwadze, jego podróż z Assassin’s Creed II Do Rewelacje Assassin’s Creed jest okrzyknięty szczytem wszechczasów serii przez Growabrain na Reddicie i gracze nie mogą się z tym zgodzić.

W poście użytkownik ogłoszony: „Ponowne rozegranie trylogii Ezio jako dorosły sprawiło, że o wiele bardziej doceniłem Ezio.” Następnie powiedzieli, że „zawsze kochali tę postać” i uważali, że jego rola „stratega, finansisty i mentora” jest zawsze niedoceniana, gdy o nim mowa.

Nic więc dziwnego, że pozostali zgodzili się z tym i wyrazili przypływ miłości do tej postaci, a także podziw dla kilku gier, w których zagrał, często opisywanych jako jedne z najlepszych dzieł, jakie Ubisoft kiedykolwiek wykonał.

„Zgadzam się całym sercem. dziękuję, że ująłeś to w słowa w tak dobry sposób!”

„Naprawdę podoba mi się to ujęcie. Dobrze powiedziane, OP! Trylogia Ezio jest moim absolutnym faworytem. Grałem z nimi wiele razy i na pewno wkrótce zagram ponownie.”

„To najpiękniej napisany opis tego, dlaczego trylogia Ezio była najwyższej klasy grami Assassin’s Creed.”

Nie jest jasne, czy kiedykolwiek zobaczymy Ezio w nowej grze, ponieważ jego ostatni występ był spin-offem gry VR Nexus Assassin’s Creed. Gdyby jednak powrócił jako bohater lub mentor, internet mógłby jednocześnie wydać okrzyk radości.