Fani Assassin’s Creed zgadzają się, że Edward Kenway to jeden z najwspanialszych bohaterów gier

Credo Zabójcy franczyza była domem dla wielu niesamowitych bohaterów gier, ale wielu fanów się z tym zgodzi Assassin’s Creed IV: Czarna flaga ma jednego z największych na czele.

Zabierając nas na cały świat i do niezliczonej ilości różnych okresów, seria Assassin’s Creed była stałym towarzyszem edukacyjnym w okresie dorastania. Najważniejsze jednak jest to, jaki jest bohater, po którym następuje każdy wpis. Niezależnie od tego, czy wolisz bezczelnego łobuza Ezio, czy dumnego Connora Kenwaya, każdy fan ma swojego ulubieńca.

Mimo to wydaje się, że jeden z bohaterów jest nadal najpopularniejszy, mimo że w nim występuje Assassin’s Creed IV: Czarna flaga dawno temu w 2013 roku. Walijski pirat (stronniczy, ale muszę docenić walijskiego przedstawiciela), Edward Kenway wyrusza na morza karaibskie w szóstej dużej części serii Ubisoft i wygląda na to, że ma całkiem niezły fanklub.

„Proszę o wyrażenie swojej opinii na temat Edwarda Kenwaya” wysłane jeden użytkownik do r/assassinscreed. „Zacząłem grać w serię Assassin’s Creed w 2013 roku, więc pierwszą grą, w którą grałem, była wówczas najnowsza, Czarna flaga ale po tych wszystkich latach i ukończeniu serii nigdy nie poczułem tej samej radości, jaką dał mi Edward innym MC. Czy jestem sam, czy Edward był bardziej charyzmatyczny w porównaniu do innych?”

Nie minęło dużo czasu, zanim posypały się komentarze i wyglądało na to, że autor oryginalnego plakatu nie był osamotniony w swoich opiniach. Jeden z komentarzy brzmiał: „Zdecydowanie plasuje się na szczycie rankingu moich bohaterów. W przeciwieństwie do większości nowszych bohaterów, jego historia przebiegała od głodnego bogactwa pirata do spojrzenia z szerszej perspektywy, gdy zdał sobie sprawę, że ścieżka, którą sam sprowadził, prowadziła do śmierci jego bliskich i bardzo niewielkich zysków, co ostatecznie zakończyło się jego kulminacją. dołączenie do bractwa zabójców.

Inny zgodził się, mówiąc: „Edward jest zdecydowanie moim ulubionym bohaterem AC. Ciekawie było obserwować rozwój jego historii. Częściowo dlatego zdecydowałem się Czarna flaga jako moja pierwsza gra AC na Switcha.”

Z wieloma innymi wpisami w Assassin’s Creed franczyzy w drodze, ciekawie będzie zobaczyć, jak utrzyma się popularność Edwarda Kenwaya. Do tego czasu wydaje się, że będzie go trudno pokonać.