Fani Assassin’s Creed powinni pobrać tę bezpłatną wersję

Assassin’s Creed fani powinni to sprawdzić Opowieści Kenzery: Szerokie, nadchodząca gra akcji typu side-scrolling w stylu Metroidvanii z ciekawym aktorem głosowym na czele.

Opowieści Kenzery: Szerokie przygotowuje się do pełnej premiery w kwietniu, a gracze nie mogą się już doczekać, kiedy dostaną w swoje ręce najnowszy side-scroller w stylu Metroidvanii. Jednak tym, co jeszcze bardziej przyciąga ludzi do tej gry, jest jej twórca, Abubakar Salim, którego być może znacie najlepiej jako głos Bayeka w Assassin’s Creed Początki.

Ta debiutancka gra Salima jest tworzona przez jego dom w Surgent Studios i zostanie opublikowana przez EA z możliwością premiery 23 kwietnia.

Opowieści Kenzery: Szerokie została po raz pierwszy ogłoszona przez Salima ze łzami w oczach podczas gali Game Awards 2023, podczas której aktor głosowy, który stał się programistą, złożył hołd swojemu zmarłemu ojcu. „Przez długi czas” – wyjaśnił – „trudno mi było znaleźć sposób na opowiedzenie o mojej podróży wraz z żalem. Teraz mogę to zrobić dzięki historii Zau o stracie, wzroście i uzdrowieniu w Opowieści Kenzery: Szerokie czuje się tak dobrze.”

Sama historia opowiada historię Zau, młodego szamana, który targuje się z Bogiem śmierci, aby wyprowadzić swojego Baby z ciemności. Zainspirowana opowieściami o afrykańskim Bantu, gra Twoim zadaniem będzie pomóc Zau odzyskać ducha ojca i już możemy powiedzieć, że będzie to pełna emocji podróż.

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać kwietnia, Opowieści Kenzery: Szerokie dostępna jest teraz wersja demonstracyjna na platformie Steam przed pełną premierą na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Switch. Wersja demonstracyjna zawiera dwie pierwsze sekcje gry, dzięki którym gracz może po raz pierwszy zapoznać się z możliwościami i zestawem umiejętności Zau. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na złożenie zamówienia w przedsprzedaży, dostępna jest również zniżka 10%. Para.

The Opowieści Kenzery: Szerokie Wersja demonstracyjna pojawia się tuż przed rozpoczęciem wydarzenia Steam Fest, dając graczom podgląd na mnóstwo nadchodzących gier.