Fani Assassin’s Creed mogą teraz pobrać 13 darmowych gier

To świetny czas, aby być fanem Assassin’s Creed. Nie tylko wydano absurdalną liczbę części, a kolejne będą w przygotowaniu, ale istnieje także szansa, aby zagrać w wiele gier za darmo.

W tej chwili aż 13 gier jest dostępnych za darmo, co oznacza, że ​​naprawdę nie ma wymówki, aby powiedzieć, że nie masz w co grać. Co więcej, gry nie tylko są darmowe, ale także nie pozostawiają Cię rozczarowanym jak Czarna flaga dalszy ciąg.

Jak zdobyć te 13 gratisów, słyszymy, jak pytasz – wystarczy, że jesteś subskrybentem PlayStation Plus. Otóż ​​to. To jest umowa”. I zanim ktokolwiek to powie, wiemy, że za PS Plus trzeba płacić, ale biorąc pod uwagę fakt, że płacisz tylko miesięczną opłatę, zamiast płacić za każdą grę z osobna, technicznie rzecz biorąc, te gry są bezpłatne.

Dziękujemy za udział w naszym TEDTalk.

Jeśli chcesz być badaczem, możesz zauważyć, że w ramach usługi subskrypcji Sony dostępnych jest tylko 12 tytułów AC. Nie martw się, nie przeliczyliśmy się, dzieje się tak z powodu niedocenianej siły Assassin’s Creed Valhalla już wkrótce pojawi się na PlayStation w Twojej okolicy.

Wśród 13 gier znajduje się ikona Czarna flaga, z którego zwiastuje największy bohater serii. Niektórzy gracze posunęli się nawet do stwierdzenia, że ​​Kenway to jeden z najlepszych liderów gier wszechczasów, i jesteśmy skłonni się z tym zgodzić.

Do Kenwaya dołączają bohaterowie z Assassin’s Creed III Zremasterowany, Assassin’s Creed Syndicate, I Społeczność Assassin’s Creed, żeby wymienić tylko kilka. Oczywiście, jeśli pragniesz zupełnie innej przygody, pojawiła się nowa, która obiecuje zapewnić zupełnie inne wrażenia niż to, do czego fani są przyzwyczajeni.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, to naprawdę fantastyczny czas, aby być fanem Assassin’s Creed.