Fallout spotyka się z Silent Hill w tym niezwykłym, bezpłatnym pobraniu

Fani survival horroru zawsze pragną więcej. Jeśli chodzi o Ciche Wzgórze, to jest stała. Przez lata byliśmy raczeni nowymi horrorami lub ich iteracyjnymi wersjami Resident EvilAle Ciche Wzgórze albo osłabł, albo przyniósł raty odbiegające od idealnych.

Dołącz do zespołu fanów i modderów, którzy chcą rozwijać Ciche Wzgórze świata i robią to poprzez swój projekt, Szepczące Wzgórza. Mod jest zbudowany na Opad 4 silnik, tworząc wygląd i styl Ciche Wzgórze gra zawierająca aż nazbyt znajomą mgłę i unikalne potwory.

Szepczące Wzgórza zawiera wiele rzeczy, które wpadają w nocy, potwory, które wyglądają znajomo, ale często mają w sobie lekki zwrot akcji. Zespół wykonał świetną robotę, sprawiając, że ich wyjątkowe dzieła sprawiały wrażenie części wszechświata i są naprawdę przerażające; potwory zbudowane z obdartych mięśni, stworzenia przemienione w odrażające kombinacje, dostajemy kilka scen z udziałem naszej ulubionej pielęgniarki i zagadki, jaką jest Głowa Piramidy.

Będąc zbudowanym Fallout 4, mod może być niesamowicie wciągający dzięki światu zbudowanemu na informacjach lidarowych. Lidar został użyty do przeskanowania Centralii w Pensylwanii, co było inspiracją dla Ciche Wzgórze film, a mod wykorzystuje te informacje do budowania okolicy, w której się znajduje Szepczące Wzgórza.

Co ciekawe, mod ten pozostawia dużą część zawartości Fallouta 4 i po prostu wypacza ją wokół upiornej serii. Nadal musisz znaleźć swojego syna Shauna, ale będziesz musiał podróżować przez Whispering Hills, aby rozwiązać zagadkę. Można na to spojrzeć jak na prawdziwe połączenie obu gier, przenoszące survival horror do RPG firmy Bethesda.

To świetny mod dla fanów Ciche Wzgórzeco daje nam projekt, który wydaje się dość oryginalny i pozwala fanom ponownie przeżyć świetność serii, podczas gdy czekamy na kolejną partię Ciche Wzgórze Gry.