Fallout spotyka się z Minecraftem w nowym, bezpłatnym pobraniu ze Steam

Nadchodząca gra Steam bezbłędnie łączy blokową estetykę Minecrafta z postapokaliptyczną rozgrywką w Fallout i możesz wypróbować ją już teraz.

Pod względem rozgrywki jest bardzo podobny do Minecrafta, pozwalając graczom budować, wytwarzać i niszczyć krajobraz, aby zapewnić ci największą szansę na przetrwanie. Różnica polega na tym, że porzucisz miecze i łuki na rzecz karabinów maszynowych i materiałów wybuchowych. Znowu jest bardzo podobnie Palworld biorąc przeciętną grę Pokemon i wyposażając stworzenia w broń palną.

Pomaga to, że gra wygląda wspaniale. Może poszczycić się znakomitą rozdzielczością i efektami świetlnymi, a zachody słońca wyglądają szczególnie dobrze. To niezwykłe zestawienie, gdy gra wygląda tak realistycznie, a jednocześnie wygląda jak świat z kreskówek, ale całkiem nieźle oddaje ten wygląd.

Fani Fallouta z pewnością będą zachwyceni, ponieważ jest mnóstwo zadań do wykonania i potworów do zabicia, ale możesz też po prostu spróbować swoich sił w przetrwaniu tak długo, jak to możliwe.

Jeśli coś z tego brzmi jak Twoja filiżanka herbaty, koniecznie odwiedź Steam, gdzie możesz teraz zagrać w grę za darmo. Pełna wersja gry nie została jeszcze wydana, a w chwili pisania tego tekstu deweloper nie podał daty premiery. Zostanie również wydana tylko na platformie Steam, więc fani Xbox i PlayStation będą musieli się bez niej obejść. Na szczęście zainteresowani gracze na PC mogą w ramach pobrać darmowe demo Voxlandy wcześniejszy dostęp, dając im przedsmak pełnego doświadczenia.

Podsumowując, wydaje się, że jest to kolejna fantastyczna gra RPG typu survival, którą możesz dodać do swojej biblioteki po premierze, więc dodaj ją do swojej listy życzeń, aby otrzymywać aktualizacje w momencie premiery, i wypróbuj ją samodzielnie w wersji demonstracyjnej.