Fallout spotyka się z Gwiezdnymi Wojnami w oszałamiająco ambitnej grze RPG z otwartym światem

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co to jest a Opad X Gwiezdne Wojny crossover wyglądałby tak, a potem nie zastanawiaj się więcej, ponieważ jeden z fanów stworzył właśnie to w ambitnej grze RPG z otwartym światem.

Akcja rozgrywa się na postapokaliptycznym pustkowiu, Opad: Nowe Vegas była grą RPG akcji z 2010 roku autorstwa Bethesdy. Jako część uwielbianej serii, która obejmuje sześć głównych części, Nowe Vegasjest nadal uznawana za jedną z najlepszych, a fani chwalą jej regrywalność i wciągającą scenerię jałowych pustkowi.

Jednak wkrótce jeden z fanów najwyraźniej zaczął się zastanawiać, jak gra może być jeszcze lepsza i tak narodził się projekt, który łączy Nowe Vegas z Gwiezdne Wojny. Pod tytulem ’Otwarte światy Gwiezdnych Wojen’, the Nowe Vegas mod doda 12 planet do otwartej eksploracji, „każda z własnym, zapierającym dech w piersiach unikalnym otoczeniem, historiami i postaciami”.

„Zostaliśmy wyrwani z naszego domu i po raz pierwszy wrzuceni do tej odległej galaktyki, gdzie doświadczamy jej z perspektywy osoby z zewnątrz” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Porwani przez łowców niewolników i dochodząca do siebie po początkowym szoku, nie mamy innego wyjścia, jak dołączyć do małej załogi planującej ucieczkę z niewoli, podczas gdy przez galaktykę przetacza się wznosząca się fala nowo powstałego imperium galaktycznego! Rozpocznij wciągającą historię opartą na wyborach, która zabierze Cię na różne planety w… Gwiezdne Wojny wszechświata w pierwszych latach istnienia imperium galaktycznego i ich dążenia do dominacji.”

Fabuła oparta na wyborach pozwoli ci wybrać jedną z czterech różnych ścieżek: Darkside, Lightside, Gray i Sandbox, a wybór, którego dokonasz, będzie miał wpływ na narrację, twoich towarzyszy, a nawet zakończenie gry. Co więcej, mod będzie zawierał w pełni konfigurowalny system, który pozwoli ci wybrać wszystko, od rasy po twarz, a także możliwość odblokowania różnych umiejętności i zdolności.

W chwili pisania tego, Otwarte światy Gwiezdnych Wojen jest wciąż w fazie rozwoju, ale możesz na bieżąco śledzić projekt na jego oficjalnej stronie internetowej i kanale Discord.