Fallout spotyka się z Baldur’s Gate 3 w oszałamiającej nadchodzącej wersji, którą możesz wypróbować bezpłatnie już teraz

Światy zderzają się, aby zapewnić nam nową, wspaniałą przygodę RPG, która wciągnie graczy od początku do końca. Dla miłośników serii Fallout, a także tych, którzy lubią taktyczną pomysłowość Wrota Baldura 3to doświadczenie z pewnością zajmie Cię, jeśli w Twojej duszy jest pustka, po której kiedyś żyła inna gra.

Równie zabawne, jak próba przebrnięcia przez wszystkie wspaniałe dostępne mody, takie jak przeróbka grafiki, która sprawia, że Fallout 4 czuję się jak Fallout 5, czasami tęsknimy za nowymi doświadczeniami. Fani RPG mają to po prostu we krwi, ponieważ nasze wezwanie do przygody jest tak silne.

Steama Arco ma zamiar pomóc ci odpowiedzieć na to wezwanie, a jej „magiczne” opowieści są wystarczająco kuszące, zanim w ogóle zaczniemy zagłębiać się w funkcje gry, estetykę i postacie. Wyglądem bardzo przypomina Podróżnik Octopata 1 I 2chociaż system walki i wrogowie bardziej wskazują na to, co zobaczymy Wrota Baldura 3.

Musisz wykorzystać swoją wiedzę taktyczną, aby pokonać wszystkich, którzy staną Ci na drodze, rekrutując towarzyszy podczas swojej podróży, z których każdy ma swoje unikalne atrybuty i wkład. Jako ktoś, kto naprawdę dobrze się bawił Opad 4wyboru towarzyszy, rozkoszuję się każdą grą, która sugeruje dostarczanie równie intrygujących postaci.

W tej grze na PC Twoje wybory zadecydują o losie, jakiego doświadczą Twoje postacie, więc podejmij decyzje ostrożnie, aby nie żałować ich… Mimo to te wybory nie zostaną jeszcze podjęte, ponieważ gra ukaże się dopiero później W tym roku.

Twórcy nie podali jeszcze daty na stronie gry na Steamie, ale mamy nadzieję, że nastąpi to raczej wcześniej niż później. To przynajmniej daje ci wystarczająco dużo czasu na dodanie tytułu do listy życzeń, a także sprawdzenie, co ma do zaoferowania jego wersja demonstracyjna. Niestety dla użytkowników komputerów Mac gra nie jest kompatybilna z systemem macOS 10.15 Catalina lub nowszym, co oznacza, że ​​będziesz potrzebować emulatora Microsoft lub zapasowego komputera, który tylko czeka na ponowne włączenie.

Koniecznie wypróbuj wersję bezpłatną Arco wersję demonstracyjną dla siebie na Steamie i miejcie oczy szeroko otwarte na oficjalną datę premiery.