Fallout spotyka BioShock w darmowym pobraniu ze Steam, ale nie masz dużo czasu

Każdy, kto udaje, że nie marzył o zobaczeniu Fallouta i BioShocka w połączeniu, okłamuje wszystkich, łącznie z samym sobą. Byłoby to z pewnością niesamowite przeżycie – mroczna estetyka obu światów tak doskonale się ze sobą łączyła.

Cóż, na szczęście dla tych z nas, którzy nie zaprzeczają swoim uczuciom, powstała taka gra, którą można teraz pobrać za darmo na Steamie. Jednak ta bezpłatna metka z ceną nie będzie się kręcić długo.

Długo czekaliśmy (Chryste, jako gracz często to mówisz) na nowego BioShocka i choć tego nie dostajemy, czeka nas gratka od twórców w postaci obiecujących FPS Judasz. Jego klimat sprawdzi się u nas, zagorzałych fanów, choć dowód będzie w puddingu.

Mimo to, mimo że nadchodzi nowy tytuł przypominający BioShock, chcemy doświadczyć dawnych klimatów BioShock, ale z domieszką Fallouta, przedstawiającą spustoszenie i brutalne nuklearne krajobrazy. Serum daje nam ten wspaniały dar.

Z tego, czego dowiedzieliśmy się do tej pory, istnieje między nimi wiele podobieństw Fallout: Maszyna i onaw tym Serum obiecuje niezapomnianą, pełną przygód przygodę. Nie wiadomo, przynajmniej na razie, czy spełni te oczekiwania.

Uruchomienie w II kwartale 2024 r., Serum to „przygoda o przetrwaniu”, w której musisz pozostać przy życiu po tym, jak „nieznany płyn przejmie kontrolę nad Twoim życiem”. Nie, to nie Flubber, to coś bardziej złowrogiego i znacznie mniej uroczego.

Dla tych, którzy nie chcą czekać do premiery i tych, którzy uzależnili się od zagrania w wersję demo, można zagrać Serum wcześniejszy dostęp, aby w czasie rzeczywistym poznać rozwój i udoskonalanie gry. Prawdopodobnie jest to jedyny sposób, w jaki będziesz mógł grać w tę grę za darmo poza limitami wersji demonstracyjnej.

Gra na Unreal Engine 5 ukaże się jeszcze w tym roku, głównie wyłącznie na platformie Steam, a konkretnie na systemach Microsoftu. Mamy nadzieję, że to się zmieni, gdy gra zgromadzi graczy, ale na razie gracze na komputerach Mac muszą przegapić tę opcję.