Fallout do pobrania za darmo nieoczekiwanie zastąpiony zupełnie inną grą

Jeśli planowałeś pobranie Fallout, Fallout 2I Taktyka Fallouta: Bractwo Stali za darmo w tym tygodniu w Epic Games Store, z przykrością muszę poinformować, że skład uległ właśnie zmianie.

Izometryczna trylogia Fallouta nie będzie już od 22 lutego rozdawana za darmo, jak pierwotnie planowano. Zamiast tego gracze PC będą teraz mogli chwycić Super Meat Boy Forever od 22 do 29 lutego. Nie powiedziałbym, że to równy kompromis, ale nadal można się przy tym dobrze bawić Super Meat Boy Forever. Ta niezależna platformówka, opracowana i opublikowana przez Team Meat, pojawiła się na scenie w 2020 roku. Gra rozpoczęła życie jako mobilna wersja gry z 2010 roku Super Mięsny Chłopiec zanim twórcy postanowili rozwinąć ją w pełnoprawną, wieloplatformową kontynuację.

„Super Meat Boy powraca! Tym razem Meat Boy zawsze działa, dosłownie jest automatycznym biegaczem” – czytamy w streszczeniu. „Będziesz skakać, nurkować, zjeżdżać i przebijać się przez brutalne poziomy i oznaczające walki z bossami. Zaprojektowaliśmy ponad 5000 poziomów, dzięki czemu możesz grać w tę grę w kółko, nie oglądając dwukrotnie tego samego poziomu. Platformówki nie są dla każdego, ale jeśli jest to jeden z twoich ulubionych gatunków, tak jak ja, już sama liczba oferowanych poziomów oznacza, że ​​istnieje potencjał na wiele godzin rozrywki.

Jednak szybka podróż do Metacritic ujawnia to Super Meat Boy Foreverzabawa ma swoje granice. Gra uzyskała raczej mieszany wynik 66. Przyznając grze wynik osiem, Siliconera napisał„Tak jak Super Mięsny Chłopiecten tytuł jest odważny i eksperymentalny, a jednocześnie Super Meat Boy ForeverGatunek jest inny, gra udaje się zachować większość tego, co sprawiło, że poprzednia gra była od początku tak wciągająca.”

Z drugiej strony Screen Rant przyznał marną notę ​​cztery, powiedzenie„Dużo Super Mięsny ChłopiecUrok gry wynikał z projektu poziomów i elementów rozgrywki platformowej. Szkoda, że Super Meat Boy Forever nie jest na tyle przyjemna, aby nawet chcieć zagrać w nią drugi raz, a fani dobrze by zrobili, gdyby nie zwracali uwagi na sugestię „grania na zawsze” wynikającą z ambitnego tytułu gry. Rozgrywka jest w dużym stopniu oparta na zasadzie „miłość lub nienawiść”, ale hej, gra jest darmowa. Zamieszaj to.